1 / 12
Copyright @Instagram@vladamua

Makijażystka Vlada Haggerty stworzyła ostatnio prawdopodobnie najdroższy makijaż ust na świecie! Na prezentacji nowej kolekcji Be Legendary Liquid Metals and Pigments marki Smashbox miała okazję zaprezentować look, który przejdzie do historii. Do jego wykonania Vlada użyła ponad 80 diamentów (około 6,5 karata!).

Najdroższy makijaż świata
Fot. Instagram@vladamua

Usta na bogato

Podobno wartość użytych przez makijażystkę kamieni szlachetnych od projektantki biżuterii Zoe Chicco to 26500 funtów, czyli ponad 125 tysięcy złotych!!! A efekt? Powalający! Na dolną powiekę Vlada nałożyła karminową szminkę, a jedynie górną bardzo dokładnie pokryła diamentami. Nie wiemy na ile było to wygodne dla modelki, ale czego się nie robi dla tego efektu! Cały proces odbywał się na żywo i trwał około godziny.

Najdroższy makijaż świata
Fot. Instagram@vladamua

Vlada Haggerty - historia jak z bajki

Vlada, urodzona i wychowana w Kijowie na Ukrainie, zaczęła przygodę z makijażem w 2011 roku, gdy skończyła słynną szkołę makijażu Natalia Nayda Makeup School z najwyższym wynikiem. Potem brała udział w mistrzostwach makijażu i tam także zdobywała pierwsze miejsca. Dziś Vlada mieszka w Los Angeles, ma ponad 800 000 followersów na Instagramie i jest pierwszą w historii dyrektor do spraw makijażu ust w marce Smashbox (Lip Editor-in-Chief), a więc odpowiada za projekty wszystkich szminek, błyszczyków i konturówek. Pracuje także dla największych modowych magazynów na świecie. 

 

Zobacz także: Zobacz marmurowe usta, czyli najgorętszy trend z Instagramu

 

Konflikt z Kylie Jenner

O Vladzie zrobiło się głośno jakiś czas temu, gdy okazało się, że to właśnie jej Kylie Jenner ukradła pomysł na zdjęcie do swojej kampanii Kylie Cosmetics! Kylie długo się broniła, ale w końcu przyznała się, że "zainspirowała się" pracami Vlady. To tylko potwierdza opinię, która od dawna krąży w internecie, że Kylie niestety dużo "inspiracji" czerpie od innych artystów związanych ze światem beauty.

 

Sesja Vlady I Kylie Cosmetics - pozew
Fot. Instagram@vladamua
 

To zestawienie doskonale pokazuje jak bardzo Kylie "inspirowała się" pracą Vlady...

W naszej galerii znajdziecie inne makijaże Vlady wykorzystujące szlachetne kamienie, cekiny i szminki z drobinkami. My jesteśmy nimi zachwyceni!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.