KWC nagrody przyznane
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Nagrody Kosmetyk Wszech Czasów 2021 przyznano!

Zobacz, kto tym razem zdobył ten tytuł!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2021 13:03
KWC nagrody przyznane
Fot. adobe.stock.com

Jeśli jesteś fanką kosmetyków i szukasz sprawdzonych produktów, na pewno dobrze znasz portal Wizaz.pl i przyznawane przez niego nagrody – Kosmetyk Wszech Czasów! Wyróżnione w ten sposób kosmetyki to absolutne must-have w kosmetyczce każdej fanki beauty! Zobacz, kto wygrał w tym roku!

Nagrody KWC 2021 przyznane! Kto wygrał?

W tym roku już po raz 12 nadano tytuły Kosmetyków Wszech Czasów Wizaz.pl. To wyjątkowe nagrody przyznawane są na podstawie ocen i recenzji najbardziej wymagającego jury, czyli Wizażanek - użytkowniczek portalu Wizaz.pl. Ponad 1,6 miliona rzetelnych i wiarygodnych opinii w katalogu stanowi podstawę wyboru najlepszych kosmetyków i wpływa na decyzje zakupowe milionów Polek!

Jak rozświetlić skórę na wiosnę 2021?

Kosmetyk Wszech Czasów to prestiżowe wyróżnienie. Otrzymują je najlepsze kosmetyki - te które zdobyły zaufanie recenzentek Wizaz.pl, największej społeczności beauty w Polsce. Aby produkt mógł zostać nagrodzony, powinien otrzymać średnią ocenę powyżej 4.0 w pięciostopniowej skali na podstawie recenzji co najmniej 100 użytkowniczek portalu. Dzięki temu można mieć pewność, że wyróżniony tą nagrodą kosmetyk jest wart wypróbowania!

KWC laureaci
Fot. materiały prasowe

Nagrody jak zawsze przyznano w takich kategoriach jak: Kosmetyk Selektywny - Serum, Kuracja w Ampułkach, Domowe SPA, Kosmetyk Multifunkcyjny - Nawilżanie, Koloryzacja, Pielęgnacja Przeciwtrądzikowa, Kosmetyk Apteczny - Pielęgnacja Twarzy, Cień do Powiek, Lakier do Włosów, Booster i wiele innych. Wszystkich laureatów można znaleźć tutaj.

Co ciekawe, aż 75% kobiet w Polsce wskazuje naklejkę KWC na produkcie jako najważniejszą przy podejmowaniu decyzji o wyborze i zakupie kosmetyku.

Jak dbac o skórę pod maseczką?

Nagrody specjalne KWC 2021

Zespół Wizaz.pl przyznał również nagrody specjalne. Jedna z nich powędrowała do przedstawicielki Wizażanek. Danka Szkatulska, w KWC pod nickiem Intermanka, od wielu lat jest jedną z najaktywniejszych Wizażanek - pomocna, inspirująca, dociekliwa. Jej rzeczowe i pomocne recenzje uratowały już niejedną kobietę przed nietrafionym zakupem.

W ramach etapowego plebiscytu na portalu Wizaz.pl społeczność wyłoniła również Influencerkę Roku. Została nią @CURLYBROWNIE - prawdziwa włosomaniaczka, która od początku do końca przeprowadza czytelniczki przez proces świadomej pielęgnacji włosów. 

Nagrody KWC 2021 to oczywiście także Hit Wizażanek. To kosmetyk, który zdaniem społeczności wymaga szczególnego wyróżnienia. W tym roku prestiżowym Hitem Wizażanek został produkt  99&  ALOE SNOOTHING GEL marki Holika Holika.

TAGI #uroda 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…