dla kogo mezoterapia
Fot. Peakstock/adobe.stock.com
Ze świata urody

Mezoterapia to jeden z ukochanych zabiegów gwiazd!

To także jedna z najlepszych metod na dogłębne nawilżenie skóry!

Marta Cieplak 21 lipca 2021 12:45
dla kogo mezoterapia
Fot. Peakstock/adobe.stock.com

Mezoterapia, chociaż czasami niezbyt przyjemna, nie ma sobie równych w kwestii zapobiegania starzeniu się skóry. Co warto o niej wiedzieć i jakich efektów możemy się spodziewać?

Jak działa mezoterapia?

Mezoterapia polega na podawaniu w głąb skóry składników aktywnych za pomocą iniekcji. Nie mają one wpływu na zmianę wyglądu rysów twarzy, jak ma to miejsce w przypadku wypełniaczy, bo działają silnie regenerująco i przeciwstarzeniowo w głębi skóry. Zabiegi te dają całkowicie naturalny efekt przedłużając młodość skóry i hamując procesy starzenia. 

Na czym polega mezoterapia?

Lekarz może wykorzystać gotowy preparat albo stworzyć swój własny - wszystko zależy od potrzeb pacjentki. Jednak sama procedura zawsze wygląda tak samo – preparat podaje się poprzez ostrzykiwanie skóry w bliskich odległościach (co 1-2 cm). O głębokości iniekcji także decyduje lekarz. Po zabiegu na skórze mogą być widoczne delikatne zgrubienia, ale znikają one zazwyczaj w przeciągu pierwszych kilku godzin od wizyty. By mezoterapia przyniosła oczekiwane rezultaty, należy wykonać najpierw jej serię w odstępie kilku tygodni, a następnie umawiać się na nią regularnie, co kilka miesięcy. Powinna stać się częścią rutyny pielęgnacyjnej. Tak właśnie dbają o skórę gwiazdy!

laseroterapia kobieta
Fot. adobe.stock.com

Jaką mezoterapię nawilżającą i odmładzającą wybrać? 

My polecamy szczególnie nawilżającą mezoterapię Neauvia Hydrodeluxe. Ten Innowacyjny preparat do mezoterapii to organiczny, wchłanialny preparat najnowszej generacji o potwierdzonym klinicznie bezpieczeństwie stosowania. Neauvia Hydro Deluxe jest połączeniem naturalności i zaawansowanej technologii. Produkt jest dobrze tolerowany przez organizm ludzki, co potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne. Mezoterapia Neauvia już po pierwszym zabiegu daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry, oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu. Neauvia Hydro Deluxe posiada innowacyjny skład, który wpływa na jakość zabiegu. Przede wszystkim zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu na rynku 18mg/ml. Kolejny składnik to hydroksyapatyt wapnia w stężeniu 0,01%, biostymulator, naturalnie występujący w organizmie, który pobudza skórę do produkcji kolagenu. Połącznie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i rozświetlenie.

Neauvia Hydro Deluxe
Fot. materiały prasowe

Preparaty Neauvia Hydro Deluxe można stosować do korekty zmarszczek i polepszenia nawilżenia skóry. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy przyjąć serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Po zakończeniu serii warto jest zaproponować pacjentowi zabieg „przypominający” po pół roku od zakończenia terapii aby utrzymać efekt jeszcze dłużej.
www.neauvia.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.