METAMORFOZY GWIAZD

Robert Lewandowski ma nową fryzurę! Tak zaprezentuje się dziś na meczu

Jak oceniasz metamorfozę piłkarza?

Konrad Szczęsny 19 czerwca 2018 11:29

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że na odważną metamorfozę zdecydowała się Anna Lewandowska. Najnowsze zdjęcia jej męża z Rosji wskazują na to, że piłkarz zainspirował się żoną i również postanowił zaszaleć z fryzurą! Jak oceniacie tę zmianę w wyglądzie kapitana reprezentacji Polski przed meczem biało-czerwonych z Senegalem?

Metamorfoza Roberta Lewandowskiego przed meczem Polska - Senegal

W trakcie treningu przed pierwszym spotkaniem w ramach Mundialu 2018 uwagę dziennikarzy i fanów Roberta Lewandowskiego zwróciła nowa fryzura piłkarza. Jego kruczoczarne włosy zostały bowiem wygolone z boku, co więcej na głowie napastnika Bayernu Monachium pojawił się charakterystyczny, modny przedziałek. 

Co ciekawe, w niedawnej rozmowie z Anną Kalczyńską w Dzień Dobry TVN kapitan reprezentacji Polski stwierdził, że zmiany w wyglądzie mogą wpływać korzystnie na grę na boisku!

„Czasami jest tak, że może mi się coś przyśni i wymyślę taką fryzurę. Przed meczem można coś jeszcze przygotować, żeby czuć się komfortowo. A każdy taki detal wpływa na pewność siebie na boisku”, przekonywał.

Fryzura Anny Lewandowskiej

Internauci żartobliwie pytają, czy Robert Lewandowski uprzedził żonę, że zamierza odświeżyć wizerunek i skrócić włosy, ponieważ od wczoraj Anna Lewandowska przebywa w Moskwie, gdzie dziś, we wtorek 19 czerwca, biało-czerwoni zmierzą się z Senegalem na stadionie Otkrytije Ariena.

Przypomnijmy, że żona kapitana reprezentacji Polska w zeszłym tygodniu także zmieniła fryzurę. W czwartek 14 czerwca odwiedziła salon DudaHair Design. Trenerka zdecydowała się na wyprostowanie włosów, podcięcie końcówek i delikatne refleksy, które nadały jej fryzurze lekkości. 

Czy metamorfoza najlepszego polskiego piłkarza przyniesie naszej drużynie szczęście w dzisiejszym meczu?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.