Ze świata urody

Nie masz szansy na urlop? Znamy miejsce, gdzie poczujesz się jak na Bali!

Zobacz piękne wnętrza warszawskiego SPA!

Marta Cieplak 30 lipca 2018 14:45
mr&mrs spa
Fot. materiały prasowe

Mr&Mrs Spa to stosunkowe miejsce na mapie Warszawy, ale już na rzeszę wiernych klientów. I nic w tym dziwnego, bo już po przekroczeniu progu można się poczuć jak na azjatyckiej wyspie pełnej zieleni. Zastosowane we wnętrzu kolory – zieleń, zgaszony róż, granat i złoto oraz orientalne zapachy sprawiają, że to miejsce działa niczym tabletka uspokajająca na naszych zmysłów. Natychmiast się wyciszamy i zapominamy ostresach codziennego dnia.

Mr&Mrs Spa dla niej i dla niego

Warszawskie spa jest nowym „dzieckiem” Marzeny Kanclerskiej, która założyła sieć salonów Nail Spa i od lat odpowiada za manicure największych polskich gwiazd. Teraz postanowiła dać swoim klientom coś więcej. W Mr&Mrs Spa można skorzystać nie tylko z relaksujących masaży czy zabiegów manualnych na kosmetykach Selvert, Diego Della Palma, ale także tych z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn do zadań specjalnych: wyszczuplania, modelowania, ujędrniania czy depilacji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Spa - pomysł na randkę

Jeśli chcesz inaczej niż zwykle spędzić czas ze swoim ukochanym, umówcie się do Mr&Mrs Spa na masaż dla par. Dwie godziny totalnego relaksu w pięknym miejscu gwarantowane! Niedaleko znajdują się też niezłe restauracje, więc prosto z zabiegu możecie się wybrać na romantyczną kolację! 

 

Na zabiegi do Mr&Mrs Spa wpada między innymi Renata Kaczoruk

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!