mr&mrs spa
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Nie masz szansy na urlop? Znamy miejsce, gdzie poczujesz się jak na Bali!

Zobacz piękne wnętrza warszawskiego SPA!

Marta Cieplak 30 lipca 2018 14:45
mr&mrs spa
Fot. materiały prasowe

Mr&Mrs Spa to stosunkowe miejsce na mapie Warszawy, ale już na rzeszę wiernych klientów. I nic w tym dziwnego, bo już po przekroczeniu progu można się poczuć jak na azjatyckiej wyspie pełnej zieleni. Zastosowane we wnętrzu kolory – zieleń, zgaszony róż, granat i złoto oraz orientalne zapachy sprawiają, że to miejsce działa niczym tabletka uspokajająca na naszych zmysłów. Natychmiast się wyciszamy i zapominamy ostresach codziennego dnia.

Mr&Mrs Spa dla niej i dla niego

Warszawskie spa jest nowym „dzieckiem” Marzeny Kanclerskiej, która założyła sieć salonów Nail Spa i od lat odpowiada za manicure największych polskich gwiazd. Teraz postanowiła dać swoim klientom coś więcej. W Mr&Mrs Spa można skorzystać nie tylko z relaksujących masaży czy zabiegów manualnych na kosmetykach Selvert, Diego Della Palma, ale także tych z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn do zadań specjalnych: wyszczuplania, modelowania, ujędrniania czy depilacji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Spa - pomysł na randkę

Jeśli chcesz inaczej niż zwykle spędzić czas ze swoim ukochanym, umówcie się do Mr&Mrs Spa na masaż dla par. Dwie godziny totalnego relaksu w pięknym miejscu gwarantowane! Niedaleko znajdują się też niezłe restauracje, więc prosto z zabiegu możecie się wybrać na romantyczną kolację! 

 

Na zabiegi do Mr&Mrs Spa wpada między innymi Renata Kaczoruk

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?