Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Monika Zamachowska zdecydowała się krótkie cięcie!

Wybrała najmodniejszą fryzurę wśród gwiazd!

Redakcja VIVA! 27 stycznia 2021 18:30
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Zamachowska bardzo rzadko zmienia swój wizerunek. Zazwyczaj jest wierna jasnemu odcieniowi blondu i nosi włosy sięgające za ramiona. Ale najwyraźniej postawiła na wiosenną metamorfozę, bo właśnie pokazała zdjęcia od fryzjera! Tym razem zdecydowała się na radykalną jak dla siebie zmianę, bo mocno skróciła włosy.

Monika Zamachowska obcięła włosy na boba!

Choć może dla wielu kobiet nie byłaby to wielka odmiana, to jednak dla dziennikarki to duży krok. „Jedyna pewna rzecz w życiu to zmiana. Mówicie, że zmiana fryzury to jeszcze nie zmiana? Dla mnie to duży krok. Być może się starzeję...”, napisała pod postem prezentującym na Instagramie nowe uczesanie.

Naszym zdaniem skrócenie włosów i rezygnacja z ich podkręcania to strzał w dziesiątkę! Fryzura na boba to zresztą jedno z ulubionym cięć wśród gwiazd. I wcale nas to nie dziwi, bo jest eleganckie, nowoczesne i ponadczasowe. 

Fani są zachwyceni i komplementują Monikę Zamachowską na Instagramie:

Ślicznie Pani Moniko 😘

Młodziej

👍👍👏👏👍👍

Autorką metamorfozy jest Aleksandra Oleczek, która dba o wizerunek takich gwiazd jak Magdalena Boczarska, Beata Kozidrak, Nataszy Urbańskiej czy Edyty Pazury! Co ciekawe, panie spotkały się pierwszy raz, ale wygląda na to, że nie ostatni!

Aleksandra Oleczek jest fantastyczną stylistką fryzur i jeszcze lepszym człowiekiem. Zaraziła mnie swoim pozytywnym stosunkiem do życia i ludzi. Od dziś jestem fanką.
A włosy fajne, prawda? No i ten serwis na sześć rąk... Jestem bardzo wdzięczna córce, Zofii, za pomysł odnalezienia Aleksandry, dodała Monika Zamachowska.

A Wy wolicie dziennikarkę w krótszych czy jednak dłuższych włosach?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.