Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Monika Zamachowska apeluje o świadome korzystanie z medycyny estetycznej

„Uważajcie na oszustów, którzy udają specjalistów”

Aleksandra Charzewska 6 lutego 2019 14:29
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wiemy już, że świadome korzystanie z usług medycyny estetycznej i zabiegów z zakresu kosmetologii będzie jednym z najważniejszych tegorocznych trendów w sferze urody. Nie cena, a jakość wykonywanych usług jest teraz wyznacznikiem. Monika Zamachowska włącza się w rozprzestrzenianie tego trendu. Na swoim Instagramie dziennikarka zamieściła specjalny wpis. Co w nim zawarła?

Monika Zamachowska apeluje o świadome korzystanie z medycyny estetycznej

Ostatnio dziennikarka skorzystała z usług swojego ulubionego gabinetu medycyny estetycznej. Z opisu pod zdjęciem wynika, że zdecydowała się na popularną mezoterapię. Po zabiegu poprosiła panią doktor o wspólne zdjęcie. Przyświecał jej jednak pewien cel! Monika Zamachowska na swoim Instagramie namawia do świadomego korzystania z usług z zakresu kosmetologii i wybieranie jedynie sprawdzonych specjalistów.

„Poprosiłam o zdjęcie z panią dr Anią Suwalską, żeby Wam powiedzieć: uważajcie na oszustów, którzy udają specjalistów medycyny estetycznej. Pani doktor jest lekarzem ze specjalizacją dermatologiczną. Wchodzę do niej do gabinetu, zamykam oczy i się relaksuję, bo wiem że nie zrobi mi krzywdy i nawet mezoterapia (której bardzo nie lubię) będzie prawie przyjemna.” – napisała pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem dziennikarka.

W 2019 nasze podejście do wybierania gabinetów medycyny estetycznej  ma ulec całkowitej zmianie. Zamiast podróżować do krajów słabiej rozwiniętych, gdzie ceny za takie usługi są zdecydowanie niższe, będziemy wybierać sprawdzone, renomowane gabinety niezależnie od kosztów.

Cieszymy się, że Monika zwraca uwagę na tak poważny problem i apeluje o świadome wybieranie specjalistów wykonujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

 

Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?