Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
Metamorfozy gwiazd

Monika Zamachowska już tak nie wygląda! Ta fryzura to nowy rozdział w jej życiu!

Gwiazda wybrała się do ulubionego fryzjera!

Aleksandra Frankowska 24 marca 2021 08:27
Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Zamachowska od pewnego czasu bardzo aktywnie działa w swoich social mediach, pokazując urywki z codziennego życia. Raptem kilka dni temu media obiegła informacja o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich, a prezenterka dość lakonicznie i niedosłownie je potwierdziła. Na Instagramie pochwaliła się właśnie wizytą u fryzjera, a jak mówi przysłowie – kiedy kobieta zmienia fryzurę, zmienia również mężczyznę. Czy i tak jest w tym przypadku? Zamachowska ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. Monika Zamachowska, która otworzyła ostatnio swoją Agencję PR wydaje się być w dobrym momencie swojego życia. Jak Wam się podoba jej najnowsza metamorfoza?

Zobacz też: Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się. Razem przeszli naprawdę wiele...

Monika Zamachowska o rozstaniu

Informacje, które od kilku dni krążą w mediach są bardzo niepokojące. Podobno Zbigniew Zamachowski wyprowadził się ze wspólnego mieszkania pary na warszawskim Żoliborzu i zabrał ze sobą cenne przedmioty. Sama Zamachowska dość niejednoznacznie skomentowała tę sytuację dla dziennikarzy Faktu.

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać.

Przeczytaj także: Monika Zamachowska zdecydowała się krótkie cięcie!

Monika Zamachowska zmieniła fryzurę

We wtorek popołudniu Zamachowska pochwaliła się na swoim Instagramie wizytą u fryzjera. Zaprzyjaźniona stylistka mocno skróciła jej włosy i odświeżyła kolor na ciepły odcień blondu.

Jak sama gwiazda przyznała, wizyta u fryzjera miała być lekiem na smutki. Jak Wam się podoba Zamachowska w nowym wydaniu? 

Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…