Monika Mrozowska o narodzinach czwartego dziecka i zagrożonej ciąży
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O tym się mówi

Monika Mrozowska na odważnym zdjęciu pokazała jak wyglądał jej brzuch cztery dni po porodzie!

Powiedziała też całą prawdę o swoich odczuciach: „Czuję się jak potrącona przez TIRa”

Redakcja VIVA! 27 stycznia 2021 11:30
Monika Mrozowska o narodzinach czwartego dziecka i zagrożonej ciąży
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Monika Mrozowska 19.01. 2021 powitała na świece swoje czwarte dziecko, synka Lucjana. Najpierw bardzo szczerze opowiedziała o porodzie malucha, a teraz pokazała odważne zdjęcia, na których widać, jak jej brzuch wygląda kilka dni po porodzie. Wyznała też, jak się wtedy czuła i jak ciało zmienia się z dnia na dzień.

Monika Mrozowska pokazała odważne zdjęcie brzucha w 4 dni po porodzie czwartego dziecka

Monika Mrozowska słynie z tego, że często pokazuje swoje życie prywatne na Instagramie. Dotyczy to zarówno jej dzieci i spędzanego z nimi czasu, jak i jej samej. Aktorka chętnie dzieli się z fanami także zdjęciami własnego ciała, dzięki czemu uczy inne kobiety samoakceptacji. I właśnie dlatego postanowiła opublikować odważne zdjęcia zrobione w 4 dni po porodzie, na których widać jak duży miała nadal brzuch. Gwiazda niczego nie udaje. Wręcz przeciwnie – mówi o zmianach w swoim ciele z rozbrajającą szczerością. Chce pokazać, że powrót do formy w ciągu kilku tygodni jest niemożliwy i że taki wygląd i samopoczucie jest absolutnie normalne! „Tak ma prawo wyglądać ciało po porodzie, wykonało tak niesamowitą prace przez długich 9 miesięcy, że wymaganie od niego, by po kilku godzinach wróciło do siebie, to zbrodnia na żywym organizmie... Twoim. Własnym. Droga. Mamo ❤️ Patrzę na swoje ciało, które zmienia się z dnia na dzień (...) i ciągle powtarzam mu w myślach: „Masz czas... dam ci tyle czasu ile potrzebujesz... nigdzie nam się nie spieszy...” Mam wrażenie, że im jestem dla siebie czulsza, tym ono czuje się i wygląda coraz lepiej”, napisała.

Muszę tłumaczyć mojemu starszemu synowi, że w tym „wielkim” poporodowym brzuchu wcale nie ma kolejnego brata 😂 i że nie mogę wziąć go na ręce, bo pod tym brzuchem mam zaszytą dziurę , przez którą lekarze wyciągnęli Lucka ... oczywiście muszę ją pokazać, bo młody nie dowierza.

Cztery (!!!) dni po porodzie. Moje piersi są twarde jak kamień, i wielkie jak melony z Biedronki🙈, bo właśnie zaczął się „mleczny nawał” 😅, moje wnętrzności kurczą się wywołując ból, a miejscami wręcz czuję się jak potrącona przez TIRa, dodaje.

Fanki aktorki są jej bardzo wdzięczne za ten post i taką szczerość: „Nie mam w zwyczaju dodawania komentarzy pod zdjęciami, ale za ten wpis ogromnie dziękuję! 💖”,  „Pięknie napisane, ja sama widzę różnicę po 3 ciąży, niby waga ta sama, a ciało już inne, ale też idę małymi kroczkami do tego co było”, „Wyglądasz pięknie, ja nie miałam takiej odwagi 🤩 ukrywałam swoje ciało pod obwisłymi ubraniami. Jak oglądam swoje zdjęcia widzę czasami zmęczoną i zaniedbaną kobietę. Dobrze, że to się zmieniło .. mam większą akceptację i cieszę się że swojego wyglądu. Podziwiam, że już czwórka jest przy Tobie”.

Zasypują też gwiazdę komplementami:

Wyglądacie absolutnie przecudownie.

Cudna i taka mądra ❤️❤️

Jezu, wyglądasz pięknie i sexy ❤️ bo piękno to nie tylko płaski brzuch 😉

A tak wyglądała Monika Mrozowska tuż przed porodem:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?