Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek
O tym się mówi

Monika Miller jest nie do poznania! Usunęła wszystkie tatuaże?

Na najnowszych zdjęciach wnuczka premiera pozuje w samej bieliźnie!

Marta Cieplak 1 maja 2021 10:30
Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller swoją karierę w mediach zawdzięcza znanemu dziadkowi – byłemu premierowi Leszkowi Millerowi. Gdy zamieścił zdjęcie wnuczki an swoich kontach społecznościowych, wszyscy zaczęli się nią interesować. Szybko zaproszono ją do programu Taniec z Gwiazdami, który był jej przepustką do sławy. Monika Miller zawsze wzbudza sporo kontrowersji, bo ma niezwykle odważny i dla wielu kontrowersyjny styl. Otwarcie mówi też o tym, jak poprawia swoją urodę, m.in. poprzez operację biustu. Jednak najbardziej charakterystyczne są jej tatuaże, którymi usiane jest całe jej ciało! Dlatego takim szokiem są nowe zdjęcia gwiazdy, na których... nie ma po nich śladu. Monika Miller bez tatuaży i mocnego makijażu jest prawie nie do poznania. Tylko zobaczcie!

Monika Miller pozuje w samej bieliźnie i bez tatuaży

Najnowsza sesja, której efektami chwaliła się na swoim Instastories to powstała w ramach programu Daj się wyczaić, prowadzonego przez znaną stylistkę gwiazd, współpracującą także z VIVĄ!, Jolantę Czaję-Przesmycką. Tym razem obie panie rozmawiały o samoakceptacji i postanowiły pokazać zupełnie inne, łagodne oblicze Moniki Miller. Bez tatuaży. Gwiazda ich jednak nie usunęła, ale zgodziła się je zamalować specjalnymi produktami do charakteryzacji. Proces ten był niezwykle czasochłonny, ale wart wysiłku. Po tej metamorfozie, Monikę miller aż trudno rozpoznać!

Zobacz także: Odważne wyznanie Moniki Miller: „Kobiety mnie nie podrywają, a mężczyźni...”

Tyle mówiliście o tym, że tatuaże na starość będą wyglądać tak źle, aż postanowiłam je usunąć. 🤣 

Odważne zdjęcie na Instagramie wywołało lawinę komentarzy. Co ciekawe, nowe oblicze modelki wcale ie przypadło do gustu jej fanom:

Bez tatuaży jakbyś nie była sobą😮 dobrze że to jednak tylko makijaż 😍🔥 Zdjęcie ogień🔥🔥🔥❤️

Zdecydowanie lepiej Ci z tatuażami , tak też pięknie ,ale jednak tatuaże wygrywają ❤️🔥🔥😍

🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️się porobiło - gdzie jest „moja „ Monika ???😢😢

Na tym zdjęciu zdecydowanie czegoś brakuje, u Ciebie dziary wyglądają tak jakbyś się z nimi narodziła ❤️

Wy też tak uważacie?

Zobacz także: Monika Miller na Instagramie opowiedziała jak się upiększa! Wiemy dokładnie, jakie zabiegi medycyny estetycznej wybiera!

Nam to zdjęcie bardzo się podoba, ale rzeczywiście coś w tym jest, że Monika bez kolorowych tatuaży to juz ie ta sama osoba. Dla niej też musiało być to niemałym zaskoczeniem, skoro pierwszy tatuaż zrobiła sobie już w wieku 15 lat! Jak powiedziała w wywiadzie – do salonu poszła z mamą i zdecydowała się wytatuować klucz wiolinowy na lewej ręce. A potem? A potem były już kolejne i kolejne...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?