O TYM SIĘ MÓWI

Monika Miller przeszła niewiarygodną metamorfozę!

Pod okiem Mai Sablewskiej zmieniła się nie do poznania. Zobacz zdjęcia!

Konrad Szczęsny 19 listopada 2018 14:44

Przez niektórych została okrzyknięta królową prowokacji, przez innych uważana jest za dziewczynę, która nie ma problemów z wyrażaniem siebie. Monika Miller świadomie kreuje swój wizerunek i nie boi się odważnych eksperymentów. Wnuczka byłego premiera wzięła jakiś czas temu udział w nagraniach do programu Mai Sablewskiej, który emitowany jest w TVN Style. Efekt jej metamorfozy jest zdumiewający!

Monika Miller przeszła metamorfozę w programie Mai Sablewskiej

Zdjęcia z planu zdjęciowego Sablewskiej od stylu na swoim Instagramie zamieściła zarówno gospodyni programu, jak i jego bohaterka. Monika Miller miała okazję porozmawiać z Mają Sablewską o modzie i stylu, usłyszeć od niej kilka porad oraz oddać się w ręce specjalistów od wizerunku, którzy przeprowadzili spektakularną metamorfozę.

„Mam nadzieję, że nie zmienie się całkowicie. Jesli chodzi o moje tatuaże to na pewno zostaną, a jakie Maja ma na mnie plany, to tego mi nie zdradziła”, mówiła w zwiastunie.

Dodała także, że chciała wziąć udział w programie, ponieważ po tym, jak schudła 17 kilogramów, nie do końca potrafi odnaleźć swój sposób ubierania się.

Efekt metamorfozy jest zdumiewający! Wnuczka Leszka Millera m.in. zmieniła kolor włosów oraz poprzez elementy garderoby, dobrane przez profesjonalistów, podkreśliła swoje atuty.

Nagranie odbyło się jeszcze przed tragiczną śmiercią ojca Moniki Miller. Stacja wyemitowała odcinek jednak dopiero ponad dwa miesiące po tym wydarzeniu. 

Zdjęcia z planu możesz zobaczyć w galerii. Jak oceniasz metamorfozę 23-latki?

Leszek Miller o swojej wnuczce i jej tatuażach

W wywiadzie udzielonym Mateuszowi Hładkiemu Leszek Miller zwierzył się, że bez względu na to, jak będzie wyglądała Monika, zawsze będzie ją kochał. Łączy ich wyjątkowa wieź, o której były premier opowiadał wielokrotnie. Córka zmarłego pod koniec sierpnia Leszka Millera Juniora jest oczkiem w głowie dziadka i bez względu na okoliczności, wspierają się  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.