Pod okiem Mai Sablewskiej zmieniła się nie do poznania. Zobacz zdjęcia!

Konrad Szczęsny 19 listopada 2018 14:44

Przez niektórych została okrzyknięta królową prowokacji, przez innych uważana jest za dziewczynę, która nie ma problemów z wyrażaniem siebie. Monika Miller świadomie kreuje swój wizerunek i nie boi się odważnych eksperymentów. Wnuczka byłego premiera wzięła jakiś czas temu udział w nagraniach do programu Mai Sablewskiej, który emitowany jest w TVN Style. Efekt jej metamorfozy jest zdumiewający!

Monika Miller przeszła metamorfozę w programie Mai Sablewskiej

Zdjęcia z planu zdjęciowego Sablewskiej od stylu na swoim Instagramie zamieściła zarówno gospodyni programu, jak i jego bohaterka. Monika Miller miała okazję porozmawiać z Mają Sablewską o modzie i stylu, usłyszeć od niej kilka porad oraz oddać się w ręce specjalistów od wizerunku, którzy przeprowadzili spektakularną metamorfozę.

„Mam nadzieję, że nie zmienie się całkowicie. Jesli chodzi o moje tatuaże to na pewno zostaną, a jakie Maja ma na mnie plany, to tego mi nie zdradziła”, mówiła w zwiastunie.

Dodała także, że chciała wziąć udział w programie, ponieważ po tym, jak schudła 17 kilogramów, nie do końca potrafi odnaleźć swój sposób ubierania się.

Efekt metamorfozy jest zdumiewający! Wnuczka Leszka Millera m.in. zmieniła kolor włosów oraz poprzez elementy garderoby, dobrane przez profesjonalistów, podkreśliła swoje atuty.

Nagranie odbyło się jeszcze przed tragiczną śmiercią ojca Moniki Miller. Stacja wyemitowała odcinek jednak dopiero ponad dwa miesiące po tym wydarzeniu. 

Zdjęcia z planu możesz zobaczyć w galerii. Jak oceniasz metamorfozę 23-latki?

Leszek Miller o swojej wnuczce i jej tatuażach

W wywiadzie udzielonym Mateuszowi Hładkiemu Leszek Miller zwierzył się, że bez względu na to, jak będzie wyglądała Monika, zawsze będzie ją kochał. Łączy ich wyjątkowa wieź, o której były premier opowiadał wielokrotnie. Córka zmarłego pod koniec sierpnia Leszka Millera Juniora jest oczkiem w głowie dziadka i bez względu na okoliczności, wspierają się  

1/5
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
1/5

Tak Monika Miller wyglądała przed wizytą w programie Mai Sablewskiej.

2/5
Monika Miller w programie Mai Sablewskiej przeszła niewiarygodną metamorfozę
Copyright @Instagram @majasablewska
2/5

Monika Miller nie ukrywała, że pod okiem Mai Sablewskiej chciała przejść metamorfozę. Wszystko z powodu tego, że jakiś czas temu schudła 17 kilogramów.

3/5
Monika Miller w programie Mai Sablewskiej przeszła niewiarygodną metamorfozę
Copyright @Instagram @majasablewska
3/5

Monika Miller z pomocą Mai Sablewskiej chciała odnaleźć swój styl i zmienić wizerunek.

4/5
Monika Miller w programie Mai Sablewskiej przeszła niewiarygodną metamorfozę
Copyright @Instagram @gaba_hair
4/5

Monika Miller m.in. zgodziła się zmienić kolor włosów pod okiem profesjonalistów.

5/5
Monika Miller w programie Mai Sablewskiej przeszła niewiarygodną metamorfozę
Copyright @Instagram @majasablewska
5/5

Tak natomiast Monika Miller prezentowała się po tym, jak przeszła metamorfozę. Jak podoba Ci się wnuczka byłego premiera w takim wydaniu?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.