Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek
Metamorfozy gwiazd

Monika Miller już tak nie wygląda!

Obcięła włosy i przefarbowała je na odważny kolor!

Marta Cieplak 17 września 2021 13:30
Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek

Wnuczka Leszka Millera w show-biznesie dała się poznać dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Wzbudziła wtedy wiele kontrowersji, szczególnie z powodu stylizacji i dużej ilości tatuaży. Ma jednak swoich wiernych fanów, którzy uwielbiają jej styl i zachwycają się każdą przemianą influencerki. Instagram gwiazdy obserwuje w tej chwili już 131 tysięcy osób. W sierpniu zdecydowała się obciąć swoje długie dredy i jak sama mówi, powrócić do klasyki. To nie trwało jednak długo. Monika Miller znów zdecydowała się na metamorfozę i to jaką! Nie tylko obcięła włosy, ale także zmieniła ich kolor!

Zobacz także: Monika Miller jest nie do poznania! Usunęła wszystkie tatuaże?

Monika Miller obcięła włosy i zmieniła kolor

Monika Miller w klasycznym uczesaniu chyba nie do końca czuła się sobą, dlatego zdecydowała się na kolejną zmianę. A przypomnijmy, że z dredami pożegnała się zaledwie 4 tygodnie temu! Jak teraz wygląda? Jej włosy zostały obcięte na long boba i sięgają delikatnie za ramiona, do tego ma wyraźnie krótszą grzywkę. Ale największym zaskoczeniem jest kolor! Monika Miller ma teraz różowe włosy! Okazuje się jednak, że nie jest to trwała farba, ale maska z tintem, która nie niszczy włosów. A to oznacza, ze dość szybko zniknie z włosów influencerki i prawdopodobnie znów będziemy podziwiać ją w blondzie. Albo jeszcze innym kolorze!

Bo na premierę nowego klipu trzeba mieć nowe włosy, napisała na Instagramie 

Zmiana została podyktowana promocją nowego klipu pod tytułem Egoistka, który można już oglądać na YouTubie. Teledysk zapowiada premierę płyty Spektrum, którego okładkę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także: Monika Miller podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości

Co o zmianie fryzury myślą fani wokalistki i influencerki? Są zachwyceni:

Megaaaa! 🔥, napisała Red Lipstick Monster

Jaka piękna!

Wow🔥😍 brak słów by opisać jak dobrze wyglądasz w tej fryzurce

Monia🔥 jesteś kobieta petarda😍

OMG ALE PIĘKNIE WYGLADASZ 😍❤️ ten roz totalnie odjechany!!!!!

A Wy wolicie Monikę Miller w klasyce czy jednak w dredach?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.