Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

Monika Miller już tak nie wygląda! Postawiła na całkowitą zmianę fryzury!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 24 lutego 2021 16:27
Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Wnuczka polityka Leszka Millera Monika – jest obecnie bardzo popularna wśród młodych internautów. Gwiazda stawia swoje kroki w show biznesie jako modelka, aktorka, piosenkarka i artystka. Jej kontrowersyjny wygląd wzbudza wiele emocji, a niedawno Monika Miller pochwaliła się na Instagramie nowym wizerunkiem. Do licznych tatuaży dołączyła niebanalna fryzura!

Monika Miller robi karierę w show biznesie

Gwiazda miała okazję brać udział w 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Wówczas wraz z partnerem tanecznym Janem Klimetem zdobyła 5 miejsce. Aktualnie rozwija swoje umiejętności aktorskie w serialu Gliniarze. Zdecydowanie jej liczne tatuaże sprawiają, że nie można oderwać od niej wzroku, jednak ma również wyjątkową urodę!

Monika Miller zrobiła sobie dredy

Do tej pory Monika Miller nosiła długie blond włosy, najczęściej w formie lekkich fal. Tym razem zdecydowała się na szaloną metamorfozę i postawiła na długie dredy. Do jej wizerunku, fryzura ta pasuje idealnie! Jej fani są zachwyceni i odebrali nowy look bardzo pozytywnie. Widać, że Monika Miller również świetnie się w nich czuje.

A Wam jak podoba się ta zmiana? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…