Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

Monika Miller już tak nie wygląda! Postawiła na całkowitą zmianę fryzury!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 24 lutego 2021 16:27
Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Wnuczka polityka Leszka Millera Monika – jest obecnie bardzo popularna wśród młodych internautów. Gwiazda stawia swoje kroki w show biznesie jako modelka, aktorka, piosenkarka i artystka. Jej kontrowersyjny wygląd wzbudza wiele emocji, a niedawno Monika Miller pochwaliła się na Instagramie nowym wizerunkiem. Do licznych tatuaży dołączyła niebanalna fryzura!

Monika Miller robi karierę w show biznesie

Gwiazda miała okazję brać udział w 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Wówczas wraz z partnerem tanecznym Janem Klimetem zdobyła 5 miejsce. Aktualnie rozwija swoje umiejętności aktorskie w serialu Gliniarze. Zdecydowanie jej liczne tatuaże sprawiają, że nie można oderwać od niej wzroku, jednak ma również wyjątkową urodę!

Monika Miller zrobiła sobie dredy

Do tej pory Monika Miller nosiła długie blond włosy, najczęściej w formie lekkich fal. Tym razem zdecydowała się na szaloną metamorfozę i postawiła na długie dredy. Do jej wizerunku, fryzura ta pasuje idealnie! Jej fani są zachwyceni i odebrali nowy look bardzo pozytywnie. Widać, że Monika Miller również świetnie się w nich czuje.

A Wam jak podoba się ta zmiana? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?