metamorfoza-Monika-Kuszynska
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Monika Kuszyńska postawiła na metamorfozę i została... blondynką! 

W nowym looku trudno ja rozpoznać!

Redakcja VIVA! 18 listopada 2020 11:30
metamorfoza-Monika-Kuszynska
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

O Monice Kuszyńskiej zrobiło się głośno, gdy została wokalistką niezwykle wówczas popularnego zespołu Varius Manx. Sześć lat później uległa groźnemu wypadkowi, po którym niestety nigdy nie wróciła do zdrowia i od tego czasu jeździ na wózku. T. wydarzenie nie przeszkodziło jej jednak założyć rodziny i kontynuować z sukcesami kariery wokalnej! Monika nadal śpiewa i koncertuje. Przez lata przyzwyczaiła nas do jednego wizerunku scenicznego – ciemnych włosów sięgających za ramiona, czasami rozświetlonych pasemkami. Jednak w tym roku postawiła na totalną metamorfozę i została blondynką! Czy w blondzie jej do twarzy? Oceńcie sami!

Monika Kuszyńska w blond włosach

Monika tak długo była brunetką, że w nowym kolorze trudno ją rozpoznać! Na filmiku opublikowanym na Instagramie u Tatiany Okupnik występuje bez makijażu i naprawdę wygląda tak inaczej, że poznać ją można tylko po głosie. 

A na swoim profilu Monika Kuszyńska opublikowała zdjęcie z koncertu plenerowego także w nowym kolorze. Wygląda na nim przepięknie!

Co ciekawe, śledząc profil wokalistki można zauważyć, że nie była to wcale radykalna metamorfoza. Monika od pewnego czasu robiła coraz więcej pasemek, potem zostawiła włosy ciemne u nasady, a jasne na końcach, by w końcu zostać stuprocentową blondynką. Nam ta zmiana bardzo się podoba. Dodaje jej łagodności. A Wy wolicie ją w nowej czy starej wersji?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?