Monika Brodka nowy look 2021
Fot. Robert Wolański
Metamorfozy gwiazd

Monika Brodka już tak nie wygląda! Znów eksperymentuje z wyglądem!

Artystka uwielbia metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 23 maja 2021 17:27
Monika Brodka nowy look 2021
Fot. Robert Wolański

Monika Brodka to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Jej piosenki zajmują najwyższe miejsca na listach przebojów, a ona sama uwielbia szokować swoich odbiorców wizerunkiem. Gwiazda chętnie eksperymentuje, zwłaszcza z fryzurą. Był moment, kiedy zgoliła się całkowicie na łyso. Tym razem ponownie zaprezentowała swoim fanom kolejną metamorfozę, która nie przeszła bez echa w Internecie. Jeszcze do niedawna była platynową blondynką na potrzeby nowego projektu, a teraz…? Jak wygląda obecnie Monika Brodka?

Czytaj też: Monika Brodka już tak nie wygląda!

Monika Brodka przeszła kolejną metamorfozę

Artystka, która uwielbia szokować swoim wyglądem, po raz kolejny pokazała swoim obserwatorom nową wersję siebie. Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez scenicznego makijażu. Zniknęły jej platynowe blond włosy, które pokazała jakiś czas temu, a wróciły ciemne loki, długości do ramion. Jej brwi są teraz prawie niewidoczne, przez co rysy twarzy Brodki wyglądają zupełnie inaczej.

Artystka, która bardzo chroni swoje życie prywatne, lubi robić szum wokół swojego wyglądu. Każda kolejna metamorfoza gwiazdy jest szeroko komentowana w mediach.

Jak Wam się podoba jej kolejna metamorfoza? Czy jeszcze czymś nas zaskoczy? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?