Monika Brodka, Brodka, VIVA! listopad 2006, 23/2006
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Monika Brodka już tak nie wygląda! Wokalistka jest nie do poznania!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 18 lutego 2021 17:27
Monika Brodka, Brodka, VIVA! listopad 2006, 23/2006
Fot. Robert Wolański

Monika Brodka wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoich fanów. Gwiazda muzyki opublikowała na Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym.. niemal nikt jej nie poznał! Stawiająca raczej na chłopięce stylizacje i uczesanie artystka, zaskoczyła wszystkich. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Brodka świętuje okrągłą rocznicę

Rok temu przełomowy album Moniki Brodki Granda obchodził swój jubileusz 10 lat! Przez ten cały okres mogliśmy obserwować, jak wiele metamorfoz przeszła gwiazda, łącznie z ogoleniem głowy na łyso. Kontrowersyjna, inspirująca z czarującym głosem artystka, po raz kolejny postanowiła zaskoczyć swoich fanów.

Monika Brodka przeszła spektakularną metamorfozę

Mocny makijaż i skórzana sukienka to nie jedyne elementy, które są nowe w wizerunku artystki. Uwagę wzbudzają przede wszystkim blond włosy do ramion! Póki co nie wiadomo, czy to prawdziwy wizerunek artystki, czy jedynie peruka, jednak śmiało możemy przyznać, że takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Wielu fanów kompletnie nie rozpoznało artystki! Czyżby była to zapowiedź nowego albumu? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?