Monika Brodka nowy look 2021
Fot. Robert Wolański
Metamorfozy gwiazd

Monika Brodka już tak nie wygląda!

Znów zaszalała z fryzurą! I nie tylko z nią...

Marta Cieplak 22 marca 2021 13:30
Monika Brodka nowy look 2021
Fot. Robert Wolański

Monika Brodka zaistniała na polskiej scenie muzycznej w 2003 roku, gdy wzięła udział w Idolu i została jego laureatką. Wkrótce po nim artystka wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany... Album, który bardzo szybko uzyskał status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie 35 tysięcy egzemplarzy. Na kolejny kazała czekać fanom aż cztery lata, ale opłaciło się. Granda, bo taki miał tytuł, pokazała artystkę w zupełnie innym świetle i udowodniła że jest jedną z najoryginalniejszych wokalistek w kraju. Zresztą nie tylko w kwestii gustu muzycznego, ale także stylizacji! Monika Brodka od zawsze lubiła zaskakiwać strojami oraz swoim scenicznym wizerunkiem. Często zmieniała fryzury i decydowała się na odważne makijaże. I to się nie zmienia do dziś. Brodka lubi szokować zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi promocja nowego krążka lub singla. I tak jest i tym razem. Wokalistka jest właśnie w trakcie promowania utworu Game Changer, do którego nagrała oryginalny teledysk, w którym pokazuje się w rozjaśnionych na blond brwiach i nietypowych dla siebie fryzurach – raz ma ciemne włosy z czerwoną grzywką, a raz jest... blondynką! Ale to nie koniec zmian. W weekend pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN, gdzie mówiła o nadchodzącej płycie Brut, której premiera będzie miała miejsce późną wiosną 2021. Artystka zaskoczyła marynarką z ogromnymi, przerysowanymi wręcz poduszkami oraz... nową fryzurą!

Nowa fryzura i jasne brwi Moniki Brodki w TVN

Chwilowo nie ma śladu po jej uroczych lokach, z którymi jest kojarzona. Zamiast tego możemy podziwiać look troszkę w stylu retro z włosami wygładzonymi i utrwalonymi żelem oraz podkręconymi jedynie na końcach. Dopiero w tym wariancie widać, że Monika Brodka ma już bardzo długie włosy, sięgające delikatnie za ramiona. 

Monika Brodka nowa fryzura i brwi
Fot. Norber Nieznanicki/AKPA

Jej stylizacja zaprezentowana w DDTVN robiła ogromne wrażenie – dramatyzmu dodawała oryginalna marynarka z ogromnymi poduszkami i oczywiście rozjaśnione brwi. Naszym zdaniem taki look idealnie pasuje do Moniki Brodki, która od zawsze lubiła się wyróżniać. My nie możemy się już doczekać kolejnego klipu i tego, w jakim stylu wokalistka zaprezentuje się kolejnym razem!

Vasina, ulubiona projektantka Moniki Brodki, została doceniona za granicą!

Kiedy ukaże się nowy album Moniki Brodki „Brut”?

Nowa płyta ma ukazać się na całym świecie późną wiosną 2021 roku. I będzie zupełnie inna niż dotychczasowe. 

Płyta jest dużo bardziej energetyczna i rytmiczna, więc ciało będzie mogło trochę bardziej popląsać, gdy będzie nam to dane, powiedziała w TVN.

Do tego pojawią się w niej motywy nawiązujące do obecnej sytuacji kobiet w Polsce i do kwestii ról, jakie przyjmujemy w społeczeństwie.

„Chodzi o zmianę, by wyjść poza utarte ramy społeczne narzucane na płeć.  Nigdy nie chciałam wejść w tę szufladę, bo nie czułam, że jestem typowo kobiecą panią. Myślę, że jest mnóstwo dziewczyn takich jak ja, które nie pasują do ultra sexy wizerunku. I że jest też dużo mężczyzn, którzy pielęgnują jakiś bardziej kobiecy aspekt swojej natury. Jest w tym jakieś piękno” dodała.

Już nie możemy doczekać się jej nowego krążka!

Agata Młynarska po raz kolejny zmieniła fryzurę! To hit na wiosnę 2021!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…