Monika Brodka nowy look 2021
Fot. Robert Wolański
Metamorfozy gwiazd

Monika Brodka już tak nie wygląda! Jej fryzura jest nie do poznania!

Jak zareagowali jej fani?

Aleksandra Frankowska 22 grudnia 2021 11:27
Monika Brodka nowy look 2021
Fot. Robert Wolański

Monika Brodka dawno nie zmieniała wizerunku, aż do teraz, kiedy zaprezentowała się fanom w zupełnie nowej odsłonie. Wokalistka po raz kolejny zszokowała wyglądem, tak, jak lubi to robić najbardziej, a reakcje jej fanów są bardzo podzielone. Czy tym razem przesadziła?

ZOBACZ TEŻ: Monika Brodka jeszcze nigdy tak nie wyglądała! Wokalistka pokazała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze

Monia Brodka w nowej fryzurze

Brodka od dawna uwielbia szokować swoim wizerunkiem i co jakiś czas, z dnia na dzień potrafi zaskoczyć fanów nową fryzurą. Była już łysa, miała czerwone włosy, a także blond. Teraz zaprezentowała się w kolejnej, nowej odsłonie. Nigdy nie ukrywała, że każda metamorfoza wiąże się też z nowym krążkiem muzycznym. To swego rodzaju interpretacja nastroju kolejnych płyt.

Przy tej płycie (chodzi o płytę pt. „BRUT”) pewien wątek, który mnie interesuje, to jest taki wątek genderowy. Postanowiłam mieć tak naprawdę dwa wizerunki przy tej płycie – taki bardziej męski i ultrakobiecy, żeby nimi bawić się przy tych projektach. Chodzi o taką zmianę, żeby wyjść poza utarte role społeczne, które są narzucane na płeć.

Chociaż nie wszyscy doceniają jej artystyczną duszę, bardzo podoba się ona projektantowi, Dawidowi Wolińskiemu. Przy okazji jej ostatniego występu w TopModel, projektant powiedział w jej kierunku kilka ciepłych słów.

Monika dała świetną energię. Zrobiła to bardzo fajnie, ze świetnym twistem. Na żywo to było świetne uczucie. Napisałem zresztą do Moniki: „Monika – tak Ci dziękuję za ten wspaniały koncert, bo to było coś, o czym zapomniałem”. Nie chodzimy na koncerty, a siedziałem sobie w pierwszym rzędzie i przede mną 2-3 metry występowała Monika. Bardzo lubię jej nowe piosenki.

Metamorfoza Moniki Brodki

Na instagramowym profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie w nowej fryzurze. Brodka wróciła do dłuższych włosów do ramion, tym razem w naturalnym, ciemnobrązowym odcieniu. Nie byłaby jednak sobą, gdyby fryzura nie była nieco szalona. Przednie pasma pofarbowała więc na czaro-niebiesko. Dodatkowo zadbała o to, aby włosy były kręcone!

CZYTAJ TEŻ: Monika Brodka już tak nie wygląda! Znów eksperymentuje z wyglądem!

Jej fani zareagowali bardzo różnie. Niektórzy są zachwyceni nowym wizerunkiem wokalistki, inni zaś mają dość jej szalonych metamorfoz. Woleli ją w klasycznej wersji, którą reprezentowała na początku swojej kariery. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.