Monica Bellucci
Fot. Alex Bramall/Kintzing/be&w
Metamorfozy gwiazd

Monica Bellucci zdecydowała się na ostre cięcie!

W nowej fryzurze wygląda fantastycznie!

Marta Cieplak 26 września 2019 12:00
Monica Bellucci
Fot. Alex Bramall/Kintzing/be&w

Monica Bellucci jest jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie. Mimo 54 lat nadal wygląda doskonale i może pochwalić się zjawiskową figurą. Podkreśliła ją zakładając biały garnitur i czarną, przezroczystą bluzkę na ostatni pokaz domu mody Dolce&Gabbana, który odbył się podczas Milan Fashion Week. Ale to nie kreacja gwiazdy wzbudziła największy zachwyt, ale jej nowa fryzura! Aktorka zdecydowała się bowiem na boba!

Monica Bellucci w krótkich włosach

Od kilku miesięcy cięcie na boba robi furorę wśród gwiazd, ale po Monice Bellucci nikt się tego nie spodziewał, bo od lat nosiła długie i ciemne włosy. Do ról zawsze zakładała peruki, jeśi rola wymagała zmiany wizerunku. Ale musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątce, bo aktorka wygląda w nowej fryzurze po prostu zjawiskowo! I jeszcze młodziej...

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem aktorki i nie szczędzą jej komplementów. Piszą: „Bellissima!”, „Super”, „Princess”.

Dieta Moniki Bellucci

Patrząc na ostatnie zdjęcia gwiazdy aż trudno uwierzyć, że ma 54 lata! Ma bardzo gładką, jędrną skórę i doskonałą figurę. Jak ona to robi? W wywiadach podkreśla zawsze, że „trzeba jeść zrównoważone posiłki: ryby, mięso i makarony. Z drigiej strony... we Włoszech trudno utrzymać dietę”. Jej się jednak udaje, bo ma figurę modelki!

Co do urody, to aktorka w wywiadach, których udzieliła po obsadzeniu jej w roli dzoewczyny Bonda w filmie Spectre mówiła. że nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej, ale też nie jest im zupelnie przeciwna. Pod warunkiem, że są one wykonywane przez dobrego specjalistę i nie zmieniają rysów twarzy. Sama gwiazdy wierzy natomiast w naturalne kremy do pielęgnacji twarzy, choć nie podaje swoich ulubionych marek. A szkoda, by jak widać rzeczywiście działają! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.