Mascara Gucci Beauty
Fot. INSTAGRAM: @elliejg16_zebedeemodel
ZE ŚWIATA URODY

Modelka z zespołem Downa wystąpiła w najnowszej kampanii Gucci Beauty!

Poznajcie efekty współpracy marki z Ellie Goldstein

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2020 14:30
Mascara Gucci Beauty
Fot. INSTAGRAM: @elliejg16_zebedeemodel

W świecie mody coraz więcej topowych firm stawia na różnorodność odchodząc od standardowych kanonów piękna. Idealnym przykładem na to jest najnowsza kampania Gucci Beauty. Dyrektor kreatywny marki Alessandro Michele stawia na swoją filozofię piękna, kreując nowe trendy i stawiając na świeżość w swoich projektach. Ostatnio na Instagramie marki pojawiła się zapowiedź najnowszej współpracy modeli promujących mascarę L’Obscur. Sesję fotograficzną wykonał David PD Hyde, a po drugiej stronie obiektywu aparatu stanęła między innymi 18-letnia modelka z zespołem Downa, Ellie Goldstein.

Gucci Beauty w social mediach podzieliło się najnowszym produktem - czyli mascarą. Alessandro Michele zdradził czym się kierował: ,,Zaprojektowałem tusz do rzęs L’Obscur dla autentycznej osoby, która na swój sposób używa makijażu, aby opowiedzieć swoją historię wolności. Nazwaliśmy to L'Obscur, ponieważ to słowo równoważy urok i tajemnicę".

Kim jest Ellie Goldstein?

W kampanii wystąpiła między innymi Ellie, która jest ogromną miłośniczką tańca oraz sztuki. Na co dzień modelka jest związana z agencją Zebedee Management. Międzynarodową sławę 18-latka zyskała dzięki programowi wyszukiwania talentów organizowanemu przez markę Gucci oraz Vogue Italy. Efekty przeróżnych współprac modelki można podziwiać na jej prywatnym Instagramie, to tam dzieli się swoimi zdjęciami z profesjonalnych sesji i pokazuje swoją codzienność.

Jak zdradził fotograf najnowszej kampanii Gucci Beauty, chciał: ,,pokazać i połączyć w całość różne rodzaje piękna, bo piękno istnieje w każdej osobie". Koniecznie zobaczcie zdjęcia, które robią ogromne wrażenie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ellie (@elliejg16_zebedeemodel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ellie (@elliejg16_zebedeemodel)

TAGI #Gucci

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.