Modelka z bielactwem
Fot. Instagram@amy.deanna
Ze świata urody

Modelka z bielactwem została ambasadorką podkładów!

Czy to prawdziwa rewolucja w świecie beauty?

Marta Cieplak 25 lutego 2018 14:00
Modelka z bielactwem
Fot. Instagram@amy.deanna

Ammy Deanna, modelka chora na bielactwo, została twarzą marki kosmetycznej Cover Girl! W dodatku reklamuje... podkłady! Film z jej udziałem robi już furorę w mediach społecznościowych, a ona sama go wierne grono fanów, którzy bardzo wspierają ją w karierze.

Piękno postrzegane inaczej

Ammy nigdy nie ukrywała swojej choroby, bo twierdzi, że to część jej osobowości i określa to, kim jest. Dlatego też w filmiku reklamowym modelka nie kamufluje wszystkich zmian, a jedynie pojedyncze, a wokół oczu wręcz podkreśla je jasnym kosmetykiem. Kampanię wspiera także fundacja TruBlend wspierająca osoby zmagające się z bielactwem. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim kampaniom inność nie będzie postrzegana jako coś złego, ale właśnie wyjątkowego!

Cover Girl lubi szokować

Ta amerykańska marka kosmetyczna nie po raz pierwszy zaskakuje świat mody i urody. Pod koniec 2016 roku jej ambasadorem został męski bloger urodowy James Charles, który pokazuje się w pełnym makijażu i z doczepianymi rzęsami! Na Instagramie ma dziś ponad 3,5 mln followersów. 

Zobaczcie film reklamowy Cover Girl

Ammy nie ukrywa bielactwa bo wie, że tylko w ten sposób może pomóc innych osobom zmagającym się z tą chorobą.

Modelka z bielactwem
Fot. Instagram@amy.deanna

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.