Modelka z bielactwem
Fot. Instagram@amy.deanna
Ze świata urody

Modelka z bielactwem została ambasadorką podkładów!

Czy to prawdziwa rewolucja w świecie beauty?

Marta Cieplak 25 lutego 2018 14:00
Modelka z bielactwem
Fot. Instagram@amy.deanna

Ammy Deanna, modelka chora na bielactwo, została twarzą marki kosmetycznej Cover Girl! W dodatku reklamuje... podkłady! Film z jej udziałem robi już furorę w mediach społecznościowych, a ona sama go wierne grono fanów, którzy bardzo wspierają ją w karierze.

Piękno postrzegane inaczej

Ammy nigdy nie ukrywała swojej choroby, bo twierdzi, że to część jej osobowości i określa to, kim jest. Dlatego też w filmiku reklamowym modelka nie kamufluje wszystkich zmian, a jedynie pojedyncze, a wokół oczu wręcz podkreśla je jasnym kosmetykiem. Kampanię wspiera także fundacja TruBlend wspierająca osoby zmagające się z bielactwem. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim kampaniom inność nie będzie postrzegana jako coś złego, ale właśnie wyjątkowego!

Cover Girl lubi szokować

Ta amerykańska marka kosmetyczna nie po raz pierwszy zaskakuje świat mody i urody. Pod koniec 2016 roku jej ambasadorem został męski bloger urodowy James Charles, który pokazuje się w pełnym makijażu i z doczepianymi rzęsami! Na Instagramie ma dziś ponad 3,5 mln followersów. 

Zobaczcie film reklamowy Cover Girl

Ammy nie ukrywa bielactwa bo wie, że tylko w ten sposób może pomóc innych osobom zmagającym się z tą chorobą.

Modelka z bielactwem
Fot. Instagram@amy.deanna

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.