Karolina Gilon jak wygląda w 2020
Fot. Instagram/Karolina Gilon
O tym się mówi

Modelka i prezenterka Karolina Gilon poddała się operacji zmniejszenia biustu!

"Cały czas chodziłam zgarbiona"

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 15:31
Karolina Gilon jak wygląda w 2020
Fot. Instagram/Karolina Gilon

Kariera Karoliny Gilon rozpoczęła się dzięki udziałowi w piątej edycji programu Top Model. Chociaż w programie zajęła dopiero czwarte miejsce, okazało się że bardzo szybko odnalazła się w polskim show biznesie. Wcale jednak nie zajęła się karierą w modelingu, tylko postanowiła rozwijać się jako prezenterka telewizyjna. Obecnie Karolina Gilon spełnia się jako prowadząca program Love Island czyli Wyspa Miłości. Karolina jest bardzo piękną dziewczyną, dlatego na pewno nie musi narzekać na swój wygląd. Dlaczego zatem zdecydowała się na operację plastyczną?

Jakiej operacji plastycznej poddała się Karolina Gilon?

Kilka lat temu Karolina Gilon wyznała, że poddała się operacji zmniejszeniu biustu. Celebrytka zdecydowała się na zabieg przede wszystkim z powodów zdrowotnych. W ostatnich dniach Karolina postanowiła powrócić pamięcią do operacji w rozmowie z Pomponikiem i podkreśliła, że nie żałuje operacji, a zmniejszenie piersi o 3 rozmiary znacznie poprawiło jej samopoczucie. Celebrytka zdradziła również, że wydała na zabieg 12. tys złotych, a miało to miejsce 7-8 lat temu.

Miałam tak duże piersi, że cały czas chodziłam zgarbiona, nie mogłam się odpowiednio ubrać. Nie czułam się komfortowo z tym biustem, postanowiłam coś z tym zrobić i bardzo się cieszę - wspominała.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.