Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr
ze świata urody

Miranda Kerr oczekuje trzeciego dziecka i wygląda zjawiskowo!

Jak ona to robi? Zdradzamy jej urodowe sekrety!

Marta Cieplak 3 lipca 2019 14:30
Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr spodziewa się swojego trzeciego dziecka i musimy przyznać, że ciąża jej służy. Zawsze wyglądała świetnie, ale teraz po prostu promienieje! Jak ona to robi? Oto sekrety doskonałego wyglądu supermodelki!

Jak Miranda Kerr dba o ciało w ciąży?

1. Codziennie rano szczotkuje ciało na sucho. Jest wielką fanką tej japońskiej sztuki pielęgnacji! Twierdzi, że niweluje ona cellulit, pomaga usuwać z ciała toksyny i chroni przed powstawaniem rozstępów! A każda przyszła mamam wie, że to absolutnie kluczowa sprawa.

2. Po prysznicu smaruje ciało oliwką, a potem balsamem do ciała z linii kora Cosmetics, której jest założycielką. Jej kosmetyki możesz już kupić w Polsce, ale możesz też wypróbować inne, bezpieczne i naturalne produkty przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży. Modelka zapewnia też, że nawilża ciało 2, 3 razy w ciągu dnia (szczególnie skórę na brzuchu) i zawsze przed snem. 

3. Jeśli ma kłopoty z zaśnięciem, spryskuje poduszkę sprayem lawendowym.

4. Jeśli chodzi o skórę twarzy – modelka wykonuje peeling i nakłada maseczki trzy razy w tygodniu.

5. Zawsze też zmywa makijaż przed snem i stosuje silnie nawilżające kosmetyki. „Robię to zawsze. Niezależnie od tego, jak bardzo jestem zmęczona” powiedziała w rozmowie z Vogue. „Jestem przekonana, że piękna skóra to zdrowa skóra. Gdy będzie odżywiona i dostarczysz je wszystkich ważnych składników, będzie pełna blasku, nawilżona i gładka” dodaje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spreading love 💖

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤰🏻💖👼🏻

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.