Miley Cyrus
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Miley Cyrus zdecydowała się na krótkie cięcie w nowym roku!

Do twarzy jej w nowej fryzurze?

Marta Cieplak 7 stycznia 2020 12:30
Miley Cyrus
Fot. East News

Miley Cyrus postanowiła mocno wejść w nowy rok i od razu postawiła na zmiany! Na najnowszych zdjęciach gwiazdy na Instagramie widać, że bardzo mocno skróciła włosy stawiając na fryzurę typu shag. Nie zdecydowała się tym samym na powrót do słynnego pixie, ale zmiana i tak robi wrażenie!

Miley Cyrus skróciła włosy

Piosenkarka opublikowała nowe zdjęcia i podpisała je: „Nowe włosy. Nowy rok. Nowa muzyka!”. A to oznacza, ze pewnie niedługo pojawi się nowy singiel autorstwa Miley!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New hair. New year. NEW MUSIC. 💀

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Jak widać delikatne podcięcie wykonane w listopadzie przez mamę piosenkarki sprawiło tylko, że Miley nabrała ochoty na zmiany. Gwiazda nie zrezygnowała co prawda z grzywki, która od jakiegoś czasu jest jej znakiem rozpoznawczym, ale zdecydowała się na mocne skrócenie i wycieniowanie włosów. Jej kosmyki sięgają ledwo do ramion, a wcześniej były sporo dłuższe. Efekt? Mocno rockowy! Ale bardzo nam się podoba.

Fani Miley zasypali Instagram memami i pokazali, jak zmieniała się przez ostatnią dekadę! Pamietacie ją sprzed 10 lat?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FAN TWEET DECADE ROUND UP! Keep making and tagging me and I will repost!

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.