Mila Kunis
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Mila Kunis już tak nie wygląda?!

Aktorka zdecydowała się na radykalną metamorfozę!

Marta Cieplak 25 września 2019 10:56
Mila Kunis
Fot. Getty Images

Mila Kunis jest jedną z tych aktorek, które zazwyczaj nie zmieniają koloru włosów. Jedyne z czym potrafi zaszaleć w kwestii fryzury, to długość włosów i ich ułożenie. Dlatego ostatnie zdjęcia gwiazdy zrobione przez paparazzi wzbudziły taką sensację! Mila nie dość, że ma na nich blond włosy, to jeszcze ich końcówki są... zielone!

Mila Kunis blondynką?

Nie wiemy czy jest to metamorfoza na stałe, czy raczej do roli, ale wszystko przemawia za tym drugim wariantem. Szczególnie, że na Instastories aktorki sprzed kilkunastu godzin widać jej naturalnie ciemne włosy. Byłaby to ulga, bo w blondzie z kolorowymi końcami nie jest jej naszym zdaniem do twarzy... Jak myślisz?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mila today with new hair ❤ #milakunis

Post udostępniony przez mila kunis (@milakunix_)

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć, kliknij w strzałkę.

Kim jest Mila Kunis?

Mila Kunis ma 36 lat i jest znaną amerykańską aktorką, ale urodziła się na Ukrainie. Najbardziej znane filmy, w których zagrała to Czarny Łąbędź, To tylko seks, Oz: Wielki i Potężny, i Złe Mamuśki. Prywatnie jest żoną Ashtona Kutchera (zaręczyli się w roku 2014, a rok później się pobrali), mają dwoje dzieci: córkę Wyatt i syna Dimitriego. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!