Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Co się stało z twarzą Michała Szpaka? Czy zdecydował się na botoks?

Poznajcie szczegóły!

Redakcja VIVA! 2 marca 2020 14:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak uznawany jest za jednego z najbardziej odważnych mężczyzn w polskim show biznesie, który nie boi się bawić swoim wizerunkiem i wyrażać siebie. Dał się poznać w programie X–Factor pokazując swój ogromny talent wokalny. Ponadto wystąpił w The Voice of Poland jako juror i reprezentował nasz kraj w 2016 roku na Eurowizji. Artysta przez lata wypracował swój indywidualny, może nieco kontrowersyjny styl - stawia na modne looki, maluje paznokcie, a czasami eksperymentuje z makijażem. Mogłoby się wydawać, że artysta nie jest już w stanie zaskoczyć swoich fanów, jednak nic bardziej mylnego! Michał na swoim Instagramie opublikował serię selfies, na których jego twarz wygląda inaczej niż dotychczas. Czy odważył się na botoks? A może bawił się filtrami, dzięki którym można modyfikować swoją twarz? Koniecznie zobaczcie, jak wyglądał!

Michał Szpak zdecydował się na botoks?

Artysta obecnie jest w trakcie trasy koncertowej The Moon, z której robi relacje na swoim Instagramie. Michał udziela się tam regularnie i można zauważyć, że bardzo zależy mu na komunikacji ze swoimi fanami. Ostatnio wokalista postanowił podzielić się z obserwatorami nagraniem. Oglądając story na Instagramie artysty w pierwszej chwili ma się wrażenie, jakby Michał był po zabiegu medycyny estetycznej. Ma zapuchnięte policzki i nie przypomina siebie. Oczywiście nie jest to prawda, ponieważ piosenkarz postanowił wypróbować zabawne filtry, które zmodyfikowały jego twarz. Koniecznie zobaczcie zdjęcie, jak prezentuje się Michał Szpak!  

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: @michal_szpakofficial

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: @michal_szpakofficial

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?