Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Michał Szpak pokazał zdjęcie sprzed dziesięciu lat. Jak wtedy wyglądał artysta?

Bardzo się zmienił...

Redakcja VIVA! 6 listopada 2020 17:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak dziś jest jednym z najpopularniejszych artystów swojego pokolenia. Oprócz wielkiego talentu wokalnego, przejawia niezwykłe wyczucie stylu i uwodzi swoich fanów osobowością sceniczną. Znakiem rozpoznawczym 29-latka oprócz mocnego głosu, są również jego zamiłowanie do tatuaży oraz biżuterii i manicure. Wokalista urodził się w 1990 roku w Jaśle. W 2011 zdobył drugie miejsce w programie stacji TVN X-Factor. W 2016 reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Był również laureatem nagrody w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Urodził się w rodzinie o muzycznych tradycjach. Jego ojciec, Andrzej, śpiewał w chórze, natomiast matka śpiewała i grała na gitarze. Ma dwoje starszego rodzeństwa: brata Damiana, który jest ratownikiem medycznym, i siostrę Marlenę, która jest śpiewaczką operową, a także młodszą siostrę Ewę. Siostra muzyka Ewa pokazała, jak wyglądał Michał dziesięć lat temu. Czy bardzo się zmienił?

Jak wyglądał Michał Szpak 10-lat temu?

Michał miał na nim 19 lat. I choć rzeczywiście na fotografii wygląda nieco młodziej, jego bujna fryzura pozostała bez zmian. Pod fotografią nie zabrakło ciepłych i pięknych słów internautów. "

Piękne rodzeństwo - Słodziaki 😍 💕 Fajnie, że wyszukałaś to zdjęcie i dodałaś
Jacy kochani❤️😍❤️😍❤️😍❤️cudownie było doświadczyć Waszej miłości live ❤️❤️❤️aż tęsknię bardzo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love my family! #bro #love #sweetie #szpaczki #kanareczki wracamy do zdrowia ❤❤😇

Post udostępniony przez Ewa Ewiszel Szpak (@ewa_szpak)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.