Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Michał Szpak postanowił radykalnie zmienić kolor włosów!

Zobacz, jak teraz wygląda piosenkarz!

Marta Cieplak 31 lipca 2019 14:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak przyzwyczaił fanów do swoich długich włosów w naturalnym kolorze z lekko rozjaśnionymi koncówkami. Dlatego jego najnowsze zdjęcia na Instagramie wywołały niemałe poruszenie! Widać na nich, że piosenkarz ma niemal kruczoczarne włosy!

Nowy kolor włosów Michała Szpaka

Długość pozostała bez zmian, ale kolor jest bardzo wyrazisty i mocno kontrastuje z jasną skórą piosenkarza. Jego nowy look zachwycił fanów, którzy zasypali go setkami pozytywnych komentarzy: „Mega są te czarne włosy”, „O niebo lepiej ci w tych włosach. Zostaw sobie takie”, „Do twarzy ci w czarnym”, „Michał! Wyglądasz jak milion dolarów!”.

A Tobie jak się podoba? Wolisz go w ciemnych czy jasnych włosach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#freedom

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#green #cyan #blue #kingoftheseasons 👑 #oldstyle #viviennewestwood

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…