Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Michał Szpak postanowił radykalnie zmienić kolor włosów!

Zobacz, jak teraz wygląda piosenkarz!

Marta Cieplak 31 lipca 2019 14:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak przyzwyczaił fanów do swoich długich włosów w naturalnym kolorze z lekko rozjaśnionymi koncówkami. Dlatego jego najnowsze zdjęcia na Instagramie wywołały niemałe poruszenie! Widać na nich, że piosenkarz ma niemal kruczoczarne włosy!

Nowy kolor włosów Michała Szpaka

Długość pozostała bez zmian, ale kolor jest bardzo wyrazisty i mocno kontrastuje z jasną skórą piosenkarza. Jego nowy look zachwycił fanów, którzy zasypali go setkami pozytywnych komentarzy: „Mega są te czarne włosy”, „O niebo lepiej ci w tych włosach. Zostaw sobie takie”, „Do twarzy ci w czarnym”, „Michał! Wyglądasz jak milion dolarów!”.

A Tobie jak się podoba? Wolisz go w ciemnych czy jasnych włosach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#freedom

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#green #cyan #blue #kingoftheseasons 👑 #oldstyle #viviennewestwood

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?