Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives
Metamorfozy gwiazd

Michał Piróg poszedł na całość!

Nowa fryzura Michała Piróga może być dla niektórych szokiem!

Marta Cieplak 28 kwietnia 2021 16:30
Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives

Michał Piróg był przed laty jurorem niezwykle popularnego programu TVN You Can Dance, dzięki któremu zyskał w Polsce ogromną popularność. Potem został prowadzącym kolejnego hitu tej samej stacji, czyli Top Model, gdzie możemy podziwiać go w każdym sezonie (właśnie trwają castingi online do jesiennej edycji show). Co ciekawe, tancerz od kilku lat gra także z powodzeniem w serialach (między innymi w Niani, Drugiej Szansie i Wmiksowani.pl) oraz na deskach teatralnych! Od 2017 roku związany jest z teatrem „Fabryka marzeń”, w którym występuje w spektaklu Szalone nożyczki, Pomoc domowa i Chcesz się zabawić? Zadzwoń! . Jednak z powodu koronawirusa nie może grać, bo teatry są zamknięte. Dlatego szuka sobie nowych rozrywek. Jedną z nich okazały się... zmiany koloru włosów! W ciągu ostatniego miesiąca były już różowe, a potem blond. Ale tego, co teraz ma na głowie, na pewno nikt się nie spodziewał! Jak Michał Piróg wygląda w nowej fryzurze?

Zobacz także: Michał Piróg został wyśmiany w drodze do sklepu. Powód? Zdecydowanie niesłuszny!

Michał Piróg w nowej fryzurze z cętkami na głowie

Michał Piróg jest artystą i dlatego ma tak luźne podejście do swojego wizerunku. Nie brakuje mu też fantazji! Najlepszym tego dowodem jest jego najnowsza fryzura – włosy pofarbowane w... cętki lamparta!

Jak chcesz zwierzaka to sobie go namaluj, napisał pod postem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog)

Fani są zachwyceni tym pomysłem i zasypują gwiazdę komentarzami:

Mega 😍

Sztos!

Petarda 

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam❤️❤️❤️

Zobacz także: Michał Piróg: „U mnie z ekologią jest jak z chłopakami. Nie wiem, kiedy to się zaczęło”

A Wam jak się podoba?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog)

Za metamorfozę odpowiada stylista fryzur, Dawid Krynicki, który strzyże i farbuje nie tylko Michała Piróga, ale także Joannę Jabłczyńską, Jakuba Wesołowskiego, Odetę Moro i Little Moonster. Za wcześniejsze eksperymenty Michała z kolorami też był odpowiedzialny właśnie on:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?