Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives
Metamorfozy gwiazd

Michał Piróg znów zmienił kolor włosów!

To już drugi raz w ciągu miesiąca! Czy to już koniec?

Marta Cieplak 29 marca 2021 12:30
Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives

Michał Piróg zyskał popularność dzięki zasiadaniu w jury niezwykle popularnego programu TVN You Can Dance. Potem został prowadzącym kolejny hit, czyli Top Model i tam możemy podziwiać go w każdym kolejnym sezonie. Co ciekawe, tancerz od kilku lat gra także z powodzeniem w serialach (między innymi w Niani, Drugiej Szansie i Wmiksowani.pl) oraz na deskach teatralnych! Od 2017 roku związany jest z teatrem „Fabryka marzeń”, w którym występuje w spektaklu Szalone nożyczki, Pomoc domowa i Chcesz się zabawić? Zadzwoń! 

Michał Piróg: „Człowiek to najgorsze co się Ziemi mogło przytrafić”

Jego kreatywność objawia się na wielu polach – także w stylizacjach oraz... fryzurach. I choć Michał Piróg od lat nosi krótki włosy, to jednak znajduje sposoby na wyrażenie siebie poprzez uczesanie. Na początku marca 2021 przefarbował je nawet na różowo, ale w tym odcieniu chyba nie czuł się do końca sobą, bo po trzech tygodniach zdecydował się na kolejną zmianę i teraz jest blondynem! Jak wygląda?

Michał Piróg został blondynem

O tym, że planuje pokazać się w jasnym blondzie zapowiadał juz w marcu, tuż po tym jak przefarbował włosy na różowo. Sam komentował, że czuje, ze blond będzie kolejny. I dotrzymał słowa. Odcień na jaki się zdecydował jest niemal biały i wygląda naprawdę świetnie. Mamy wrażenie, że taki kolor odświeża i odmładza. Michał Piróg dla podkreślenia efektu ubrał się do zdjęcia także na biało. Efekt? Wow!

Oo 6 sposobów, aby osiągnąć pożądany odcień blondu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog)

Fani też są zachwyceni tą zmianą:

O właśnie nowy kolor włosów i jak twarzowo 😉 

Super Ci w tym kolorze włosów ! Mega 😘

W białym bardzo Panu do twarzy

Na Instagramie Michał Piróg pokazał też swoje mieszkanie! 

Jak mieszka Michał Piróg?

Okazuje się, że gwiazdor TVN uwielbia antyki! Lubi też łączyć nowoczesny design, na przykład kuchni, ze stylizowanymi meblami i dywanami w starym stylu. We wnętrzu dominuje ciemne drewno i bordowy kolor. Całość robi wrażenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…