Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
metamorfozy gwiazd

Paulina Krupińska już tak nie wygląda... Zaskakująca zmiana!

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” zmieniła fryzurę?

Redakcja VIVA! 23 lutego 2021 19:30
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska jest gwiazdą programu „Dzień Dobry TVN” i jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Modelka i prezenterka od lat jest wierna swojemu wizerunkowi - gwiazda nosi średniej długości włosy w naturalnym, pięknym brązowym kolorze. Zazwyczaj stawia na naturalne uczesanie z lekko podkręconymi końcówkami. Jednak dziś zaprezentowała na  swoim profilu na Instagramie odświeżony wizerunek. Czyżby skróciła włosy i zmieniła kolor?

Paulina Krupińska skróciła włosy i zmieniła kolor?

Paulina to wzór dla tysięcy Polek. Gwiazda świetnie łączy życie zawodowe z wychowywaniem dzieci i byciem żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Od lat uważana jest za ideał piękna i kobiecości. Nie dziwi więc, że jej stylizacje, makijaże i fryzury są naśladowane przez mnóstwo kobiet. Czy nowa zmiana fryzury będzie równie popularna wśród fanek Krupińskiej jak jej poprzednie looki?

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widać, że fryzura Pauliny prawdopodobnie uległa zmianie. Włosy prezenterki wydają się być krótsze. Ale to nie wszystko. Krupińska postawiła na nową wersję swojej ulubionej fryzury. Włosy są proste. Na największą uwagę zasługuje jednak… nowy kolor końcówek, które są wyraźnie ciemniejsze! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!