patricia-kazadi-nowa-fryzura-5
Fot. Robert Wolański
metamorfozy gwiazd

Patricia Kazadi już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na dużą zmianę…

Jej nowa fryzura wzbudziła sensację wśród fanów!

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2020 18:30
patricia-kazadi-nowa-fryzura-5
Fot. Robert Wolański

Patricia Kazadi lubi zmiany, eksperymentowanie z fryzurami to jeden z elementów jej wizerunek. Jednak najlepiej pamiętamy ją w długich włosach, które zazwyczaj prostowała lub stylizowała w lekkie fale. Często też decydowała się na lekkie ich rozjaśnienie. Teraz artystka postanowiła wrócić do bardzo naturalnej fryzury - jej włosy są naturalnie kręcone i czarne. To jednak nie wszystko gwiazda stawia na krótką fryzurę. Jak wygląda?

Patricia Kazadi w nowej fryzurze

Kazadi opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją właśnie w takiej fryzurze. Post opatrzyła komentarzem, dotyczącym nadchodzącego nowego roku 2021. Podobnie jak wielu z nas gwiazda liczy, że nowy rok przyniesie wiele pozytywnych chwil.

Wyczekuje Cię 2021… Nie rozczaruj mnie

Fani gwiazdy są zachwyceni jej nową fryzurą. W komentarzach chwalą jej naturalność i… samo zdjęcie, na którym Patricia wygląda po prostu doskonale:

Pięknie i naturalnie w takiej fryzurze. Cudo!

Piękna fryzurka. A zdjęcie? Zapiera dech. Przepiękny widok, przepiękna Ty.

W której fryzurze Patricia podoba Wam się bardziej? W krótkich, naturalnie kręconych włosach czy w długich z jasnymi pasemkami?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?