Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę!

Nowe uczesanie gwiady robi wrażenie…

Redakcja VIVA! 12 stycznia 2021 13:30
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Zarówno jej stylizacje, jak i fryzury śledzimy z zapartym tchem. Gwiazda ma odwagę eksperymentować, ale jednocześnie zawsze wygląda elegancko. Jej uczesania od lat są inspiracją dla tysięcy Polek. Gwiazda wylansowała modę na krótkie, odrobinę zadziorne fryzury, a jej blond włosy zawsze prezentują się doskonale - o takim idealnym odcieniu blondu marzy niejedna z nas! Aktorka po raz kolejny zaskoczyła. Na jaką metamorfozę fryzury postawiła tym razem? Początek roku 2021 to chyba świetny moment na zmiany…

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Kożuchowska nowe uczesanie zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie, który śledzi aż milion obserwujących. Aktorka pokazała się w dłuższym uczesaniu niż to, w którym znamy ją dotychczas. Teraz Małgosia zamieniła fryzurę à la chłopczyca na równo obcięte włosy za ucho. Komentarze fanów nie pozostawiają wątpliwości - fryzura Kożuchowskiej naprawdę się im podoba!

Jak pięknie Pani wygląda w tych włosach

Ta fryzura bardzo Ciebie odmładza

Jakie długie włosy i noooogi

Małgorzata Kożuchowska pozuje w łazience

Kożuchowska nie wyjechała na ferie z synkiem, a czas spędza chętnie w domowym zaciszu. Ostatnio mogliśmy podziwiać zdjęcia Małgorzaty wykonane w eleganckim gabinecie, a teraz aktorka postanowiła pokazać fanom na Instagramie kolejne pomieszczenie w swoim domu. Łazienka Kożuchowskiej jest naprawdę luksusowa, to bardziej elegancki pokój kąpielowy. W środku znajduje się wolnostojąca wanna, a okna zdobią firany i zasłony. Zdjęcie w nowej fryzurze zrobione w łazience Kożuchowska opatrzyła zabawnym komentarzem:

..kiedy okazało się, że nie wszystkie kryjówki w domu zostały już odkryte..

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!