Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Nowy kolor włosów i nowe uczesanie prezentują się świetnie!

Redakcja VIVA! 20 lutego 2021 10:30
Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Natasza Urbańska to aktorka filmowa oraz teatralna. Ostatnio, razem z mężem Januszem Józefowiczem wystąpiła na okładce VIVY! Para udzieliła nam też ciekawego wywiadu, w którym Natasza i Janusz opowiadają o swoim związku i wspólnej pracy. To jednak nie wszystko. Natasza cały czas pracuje, a ostatnio zaskoczyła fanów metamorfozą swojego wizerunku! Na fotografii, którą opublikowała na swoim profilu na Instagramie pokazała się w zupełnie nowym looku. Koniecznie zobaczcie jej nową fryzurę!

Nowa fryzura Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska postawiła na zmianę uczesania. Ma teraz grzywkę, a fryzura ułożona jest w nieładzie - ten look ma odrobinę zadziorny, rockowy charakter, a Natasza wygląda doskonale. Jak się okazuje grzywka ma symbolizować ważny moment w jej karierze czyli nagranie nowej płyty. „Dojrzałam do zupełnie nowej muzyki, której jeszcze nigdy nikomu nie pokazywałam. Grzywka dla mnie to też jest duża zmiana i bardzo ważny moment. Pozwoliłam sobie na taką odwagę, żeby odciąć grubą krechą to, co proponowałam do tej pory. To jest dla mnie przełomowy moment, ja wiem, co chcę robić – zdradziła artystka w jednym z wywiadów.

Teraz zdjęcie na Instagramie opatrzyła komentarzem: „Kocham metamorfozy! Kocham mój zawód, bo dzięki niemu mogę robić to non stop! Zmiany, jakich dokonujemy w swoim wyglądzie często idą za zmianami w głowie (dziewczyny wiecie o czym mówię). Ja jestem na etapie „nie przejmuję się” i walczę o swoje marzenia! Wysyłam Wam energię do zmian, abyście nie bali się wyjść z ze swoich ram i tego „co wypada”. Wypada być wolnym! Love!”

Fani gwiazdy są zachwyceni nową fryzurą Urbańskiej. Jak komentują to uczesanie? Zachwytom nie ma końca: „Ta zmiana jest niesamowita”, „Pani Nataszo jestem z Panią #wypadabycwolnym”.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.