Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
metamorfozy gwiazd

Beata Tadla schudła aż 18 kilogramów! Jak jej się to udało?

To niewiarygodne, jak wyglądała przed laty…

Redakcja VIVA! 18 lutego 2021 19:30
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

W życiu Beaty Tadli wielkie szczęście - gwiazda  znalazła miłość i wzięła ślub z ukochanym. W ubiegłym roku dziennikarka ogłosiła zaręczyny, a teraz stanęła na ślubnym kobiercu! Gwiazda pokazała ślubne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, któr opatrzyła komentarzem: „Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami”. Beata wyglądała olśniewająco w eleganckiej, klasycznej sukni. Figura dziennikarki jest perfekcyjna. 

Metamorfoza Beaty Tadli

Gwiazda jakiś czas temu walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Teraz okazuje się, że udało jej się zrzucić aż 18 kilogramów! Trzeba przyznać, że teraz nikt nie uwierzyłby, że kiedyś miała taki problem. Czy nowa miłość dała jej siłę napędową i sprawia, że Tadla wygląda jak nastolatka? Beata zaręczyła się z obecnym mężem podobno już dwa miesiące po tym, jak się poznali. „Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać”, tłumaczyła tak szybkie zaręczyny. Widać, że to prawdziwa miłość! Zdjęcia ze ślubu sprawiły, że fani Tadli zaczęli gratulować jej wspaniałej figury! 

Gwiazda jednak nie zawsze tak wyglądała. Parę lat temu zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie sprzed wielu lat. W komentarzu przyznała, że miała wtedy 18 kilogramów więcej! 

Jak Beata Tadla schudła 18 kg - dieta gwiazdy

W rozmowie z „Super Expressem” zdradziła także sekret, jak udało się jej zrzucić 18 kilogramów: „Po prostu zaczęłam świadomie się odżywiać. Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem. Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam. Ryby, sporo surowych warzyw i owoców, jajka, ziarna, orzechy, imbir, kurkuma, dużo produktów, które mają witaminę C, to podstawa mojej diety” - powiedziała. 

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.