Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
metamorfozy gwiazd

Beata Tadla schudła aż 18 kilogramów! Jak jej się to udało?

To niewiarygodne, jak wyglądała przed laty…

Redakcja VIVA! 18 lutego 2021 19:30
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

W życiu Beaty Tadli wielkie szczęście - gwiazda  znalazła miłość i wzięła ślub z ukochanym. W ubiegłym roku dziennikarka ogłosiła zaręczyny, a teraz stanęła na ślubnym kobiercu! Gwiazda pokazała ślubne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, któr opatrzyła komentarzem: „Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami”. Beata wyglądała olśniewająco w eleganckiej, klasycznej sukni. Figura dziennikarki jest perfekcyjna. 

Metamorfoza Beaty Tadli

Gwiazda jakiś czas temu walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Teraz okazuje się, że udało jej się zrzucić aż 18 kilogramów! Trzeba przyznać, że teraz nikt nie uwierzyłby, że kiedyś miała taki problem. Czy nowa miłość dała jej siłę napędową i sprawia, że Tadla wygląda jak nastolatka? Beata zaręczyła się z obecnym mężem podobno już dwa miesiące po tym, jak się poznali. „Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać”, tłumaczyła tak szybkie zaręczyny. Widać, że to prawdziwa miłość! Zdjęcia ze ślubu sprawiły, że fani Tadli zaczęli gratulować jej wspaniałej figury! 

Gwiazda jednak nie zawsze tak wyglądała. Parę lat temu zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie sprzed wielu lat. W komentarzu przyznała, że miała wtedy 18 kilogramów więcej! 

Jak Beata Tadla schudła 18 kg - dieta gwiazdy

W rozmowie z „Super Expressem” zdradziła także sekret, jak udało się jej zrzucić 18 kilogramów: „Po prostu zaczęłam świadomie się odżywiać. Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem. Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam. Ryby, sporo surowych warzyw i owoców, jajka, ziarna, orzechy, imbir, kurkuma, dużo produktów, które mają witaminę C, to podstawa mojej diety” - powiedziała. 

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?