Salon Anny Lewandowskiej 2021
Fot. Sesja VIVA!
metamorfozy gwiazd

Anna Lewandowska olśniewa bez krzty makijażu!

Jak Lewandowska dba o swoją cerę? Ten rytuał zaskakuje…

Redakcja VIVA! 16 kwietnia 2021 19:30
Salon Anny Lewandowskiej 2021
Fot. Sesja VIVA!

Anna Lewandowska od lat jest przykładem dla wielu kobiet! Jest nie tylko aktywna zawodowo, ma pasję, która stała się jej pracą, ale przede wszystkim jest mamą dwóch córeczek i żoną, która tworzy dla swojej rodziny ciepły dom. Lewandowska łączy życie prywatne z zawodowym, nie ma więc zbyt wiele czasu dla siebie. Jak więc dba o urodę? Poświęcanie godzina na  pielęgnację nie wchodzi w grę. W najnowszym poście na  Instagramie gwiazda zdradziła tajemnicę swojego rytuału pielęgnacyjnego!

Zobacz także: Na jakiej diecie jest Anna Lewandowska?

Jak Anna Lewandowska dba o cerę? Poznaj szczegóły jej rytuału piękna

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony followersów. Wśród nich jest wiele kobiet, które ciekawią nie tylko treningi i dieta stosowane przez gwiazdę, ale także sposoby Lewandowskiej na dbanie o włosy, twarz i ciało. W nowym wpisie gwiazda zdradziła kilka szczegółów dotyczących pielęgnacji cery. Na zdjęciu, które opublikowała Lewandowska nie ma ani krzty makijażu. Gwiazda nie ma założonych sztucznych rzęs ani zrobionego makijażu permanentnego. Nie przeszkadza jej to i na co dzień decyduje się jedynie na minimalny makijaż. Powód? Brak czasu: „Od dawna na pierwszym miejscu stawiam naturalną pielęgnację, a dopiero potem makijaż, na który nie mam zbyt wiele czasu. Może ma to coś wspólnego z byciem zabieganą mamą…”

 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Tak wyglądają Klara i Laura!


Pielęgnacja twarzy według Anny Lewandowskiej

Gwiazda uważa, że to właśnie pielęgnacja, a nie makijaż jest podstawą w dbaniu o skórę twarzy: „Cera jest odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia. Tylko holistyczne podejście – zdrowy styl życia, dieta, aktywność fizyczna, sen – w połączeniu z naturalnymi kosmetykami może sprawić, że będziemy cieszyć się promienną skórą, tuż po przebudzeniu”.

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…