METAMORFOZY GWIAZD

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła wiosenną metamorfozę!

Fani są zachwyceni nowym kolorem włosów prezenterki

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2019 21:18

Prowadząca Taniec z gwiazdami i ulubienica widzów zdecydowała się na zmianę wizerunku! Paulina Sykut-Jeżyna co jakiś czas w mediach społecznościowych zamieszcza efekty metamorfoz, którym się poddaje. Nie inaczej jest i tym razem. Prezenterka podzieliła się fotografią, na której widać jej nową fryzurę. Korzystna zmiana?

Metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny: prezenterka ma nowy kolor włosów

Od jakiegoś czasu Paulina Sykut-Jeżyna systematycznie rozjaśnia włosy. Na jej głowie widzieliśmy już brąz, ciemny blond i jego odcienie, zaś teraz przyszła kolej na jaśniejszą jego wersję i przycięcie końcówek. Efektem wiosennej metamorfozy prowadząca show Polsatu pochwaliła się na swoim Instagramie

„.. coraz jaśniejsze :)????????‍ #wiosna #blond #nowykolor #hairstyle #hair #zmiany #farbowanie #przycinanie”, podpisała fotografię.

Zamieściła również zdjęcie, na którym widać jej nową fryzurę. Co na to fani pogodynki?

Fani są zachwyceni metamorfozą Pauliny Sykut-Jeżyny

Metamorfoza przypadła do gustu śledzącym profil Pauliny Sykut-Jeżyny na Instagramie. Nie ukrywają, że zmiana podkreśliła urodę prowadzącej Taniec z gwiazdami i w nowym kolorze prezenterka wygląda kwitnąco.

„Piękna fryzura”, „Ślicznie”, „Bardzo ładnie”, „Podoba mi się”, komplementują fanki.

Efekt metamorfozy możesz zobaczyć w naszej galerii (zdjęcie numer 2). Jak oceniasz tę zmianę fryzury Pauliny Sykut-Jeżyny?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.