Zobacz jej metamorfozę!

Aleksandra Charzewska 15 października 2018 19:29

Przez wiele lat Nicole Kidman regularnie wstrzykiwała w swoją twarz botoks. Gwiazda otwarcie mówiła o tym, że podaje się takim zabiegom mimo tego, że ich efekt nie zawsze się jej podoba. Bywało tak, że zamiast pięknego uśmiechu 51-letnia aktorka na czerwonym dywanie prezentowała dziwne miny, bo nie była w stanie uruchomić odpowiednich mięśni w swojej twarzy. Teraz Nicole postanowiła to zmienić i przestać tak bardzo otrzykiwać swoją twarz. Efekt Was zaskoczy! 

Nicole Kidman rezygnuje z botoksu 

Aktorka na czerwonym dywanie zazwyczaj wyglądała bardzo sztucznie, a jej twarz nie ukazywała odpowiednio żadnych emocji, nawet uśmiechu. Dlatego czasem na potrzeby filmowych ról Kidman rezygnowała z botoksu, jednak od razu po zejściu z planu udawała się do specjalisty i uzupełniała braki. Efektem, takich wizyt było wyraźne wygładzenie zmarszczek na czole, szyi, nad górą wargą, kurzych łapek i uniesienie opadających kącików ust. Zadeklarowana fanka botoksu postanowiła jednak na trochę z niego zrezygnować i wygląda... o wiele lepiej! 

Mówi się, że aktorka poddała się również operacji nosa i wstawieniu w swoją twarz kilka implantów. Większość z tych zabiegów została uznana za nieudaną, a zły efekt dodatkowo pogłębiło ostrzykiwanie botoksem. Zrezygnowanie z pomocy medycyny estetycznej sprawiło, że mimo naturalnych zmarszczek aktorka wygląda znacznie korzystniej, niż przed tem. Teraz swobodnie może się uśmiechać, nie tylko w filmach. Zobaczcie, jak Nicole Kidman wygląda obecnie!   

1/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @Everett Collection
1/9

Nicole Kidman uchodziła za jedną z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Rude włosy były jej ogromnym atutem!

2/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @AFP
2/9

Jednym z pierwszych zabiegów, jakiemu poddała się Nicole było zmniejszenie nosa. Wystarczyła jedna operacja, żeby jej twarz wyglądała zupełnie inaczej. 

3/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @Rex Features
3/9

Nicole przez wiele lat ostrzykiwała swoją twarz botoksem. Rezygnowała z niego tylko na potrzeby filmowych ról. Tylko na szklanym ekranie wypadała naturalnie. 

4/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @Rex Features
4/9

W 2014 roku Nicole pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Jej twarz była gładka niczym tafla lodu...

5/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @Sipa USA
5/9

Nicole w 2016 roku towarzyszyła swojemu mężowi na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród CMA Awards. Twarz aktorki wygładzona za pomocą botoksu wyglądała bardzo nienaturalnie.

6/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @SPLASH NEWS
6/9

Na rozdaniu nagród Country Music Awards w 2017 roku pozująca na czerwonym dywanie aktorka mogła ruszać twarzą. Miny jakie wtedy stroiła na zdjęciach uwiecznili fotoreporterzy. 

7/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @SPLASH NEWS
7/9

Na Festiwalu Filowym w Toronto nie było lepiej... Wygładzona do granic możliwości twarz Nicole prezentowała się nieco przerażająco. 

8/9
Nicole Kidman wygląda lepiej
Copyright @AFP
8/9

Podczas teoretycznego rozdania Oscarów aktorka miała poważny problem z mimiką. Na jej twarzy pojawia się uśmiech, ale reszta twarzy ani drgnie...

9/9
nicole kidman
Copyright @EAST NEWS
9/9

Na wczorajszej premierze filmu ,,Destroyer" Kidman wyglądała naprawdę dobrze! Widoczne naturalne zmarszczki dodały jej urody. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.