Michalina Manios Top Model
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Michalina Manios z Top Model jest dziś nie do poznania!

Zobacz jej najnowsze zdjęcia!

Marta Cieplak 30 kwietnia 2019 11:01
Michalina Manios Top Model
Fot. East News

Michalina Manios zajęła trzecie miejsce w drugiej edycji Top Model w 2011 roku. Miała wtedy krótkie blond włosy i z nimi jest mocno kojarzona. Dlatego jej najnowsze zdjęcia na Instagramie tak bardzo zaskakują! Widać na nich niemal inną osobę...

Metamorfoza Michaliny Manios

Michalina doszła do finału Top Model, ale mimo to nie udało jej się zrobić wielkiej kariery w modelingu. Na kilka lat zupełnie zniknęła z show-biznesu, ale ostatnio założyła konto na Instagramie na którym możemy podziwiać ją w zupełnie nowej odsłonie.

Modelka ma długie i sporo ciemniejsze włosy. W dodatku prezentuje fryzurę z grzywką, w której jest niemal nie do poznania. Fani mocno ją wspierają i zasypują komplementami.

Zobaczcie te zdjęcia!

Michalina Manios - trudna przeszłość

O Michalinie zrobiło się głośno podczas programu nie tylko z powodu świetnych zdjęć (jest bardzo fotogeniczna), ale także dlatego, że modelka zdecydowała się na ważne wyznanie. Okazało się, że jest hermafrodytą i przez całe dzieciństwo była... Michałem!

„Od urodzenia miałam drobny defekt, który wymagał naprawy. Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie. To był hermafrodytyzm. Długo się męczyłam, zanim doszłam do tego, co jest teraz” powiedziała w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Extra. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?