Metamorfozy gwiazd

Zobaczcie, jak wyglądała Melania Trump zanim została żoną Donalda! Poznalibyście ją?

Tak zmieniała się pierwsza dama USA!

Marta Cieplak 5 marca 2018 19:00

Melania Trump, pierwsza dama USA, przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Z jej naturalnej urody do dziś niewiele pozostało. Dziś, choć przez wielu uważana za piękność, Melania wygląda niestety dosyć sztucznie. Dlaczego? Eksperci nie mają wątpliwości, że to kwestia nie zawsze dobrych umiejętności lekarzy medycyny estetycznej.

Melania Trump – metamorfoza

Odkąd Melania Trump została pierwszą damą USA o jej rzekomych operacjach plastycznych i zabiegach upiększających krążą legendy. Ale trudno się dziwić patrząc na jej zdjęcia z młodości zestawione z tymi dzisiejszymi – różnica jest diametralna. Brytyjskie media szacują nawet, że koszt tej metamorfozy oscylowałby dziś w granicach 10-12 tysięcy funtów, czyli około 50 tysięcy złotych!

Co poprawiała w sobie Melania Trump?

Na pewno miała operację nosa, bo dziś jest znacznie węższy i z subtelniejszym, mniej zaokrąglonym koniuszkiem. Korzysta też regularnie z ostrzykiwania czoła botoksem, co można zauważyć podczas publicznych wystąpień – jej czoło się rusza się nawet o milimetr! 

Eksperci są pewni także tego, że wydatne kości policzkowe pierwszej damy to zasługa zastrzyków preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Podobnie ma się sprawa z ustami, które Melania prawdopodobnie ostrzykuje od kilkunastu lat.

„Podkreślona linia żuchwy w tym wieku sugeruje mini lifting dolnej części twarzy i tzw chomiczków”, pisał o Melanii Krzysztof Gójdź na swoim Instagramie.

Do tego dochodzą jeszcze kwestie zmian fryzury i makijażu. Dlatego zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie pełną metamorfozę Melanii Trump. Ciekawi jesteśmy z którego okresu podoba Wam się najbardziej!  

Tak Melania prezentowała się w listopadzie 2017 roku

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!