Tak zmieniała się pierwsza dama USA!

Marta Cieplak 5 marca 2018 19:00

Melania Trump, pierwsza dama USA, przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Z jej naturalnej urody do dziś niewiele pozostało. Dziś, choć przez wielu uważana za piękność, Melania wygląda niestety dosyć sztucznie. Dlaczego? Eksperci nie mają wątpliwości, że to kwestia nie zawsze dobrych umiejętności lekarzy medycyny estetycznej.

Melania Trump – metamorfoza

Odkąd Melania Trump została pierwszą damą USA o jej rzekomych operacjach plastycznych i zabiegach upiększających krążą legendy. Ale trudno się dziwić patrząc na jej zdjęcia z młodości zestawione z tymi dzisiejszymi – różnica jest diametralna. Brytyjskie media szacują nawet, że koszt tej metamorfozy oscylowałby dziś w granicach 10-12 tysięcy funtów, czyli około 50 tysięcy złotych!

Co poprawiała w sobie Melania Trump?

Na pewno miała operację nosa, bo dziś jest znacznie węższy i z subtelniejszym, mniej zaokrąglonym koniuszkiem. Korzysta też regularnie z ostrzykiwania czoła botoksem, co można zauważyć podczas publicznych wystąpień – jej czoło się rusza się nawet o milimetr! 

Eksperci są pewni także tego, że wydatne kości policzkowe pierwszej damy to zasługa zastrzyków preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Podobnie ma się sprawa z ustami, które Melania prawdopodobnie ostrzykuje od kilkunastu lat.

„Podkreślona linia żuchwy w tym wieku sugeruje mini lifting dolnej części twarzy i tzw chomiczków”, pisał o Melanii Krzysztof Gójdź na swoim Instagramie.

Do tego dochodzą jeszcze kwestie zmian fryzury i makijażu. Dlatego zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie pełną metamorfozę Melanii Trump. Ciekawi jesteśmy z którego okresu podoba Wam się najbardziej!  

Tak Melania prezentowała się w listopadzie 2017 roku

1/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
1/9

1990 rok. Melania w ciemnych, prostych włosach jest prawie nie do poznania. Nie przypomina Pierwszej Damy, którą znamy dziś.

2/9
Melania Trump
Copyright @East News
2/9

Rok 2000. Melania ma już jaśniejsze włosy i delikatnie grubsze u nasady brwi. Wygląda bardzo kobieco i świeżo. Jej usta wyglądają naturalnie, ale są podejrzenia, że już wtedy Melania korzystała z medycyny estetycznej.

3/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
3/9

Rok 2002. Melania znów ma lekko ciemniejsze włosy, które pięknie komponują się z naturalnymi nrwiami. Jednak po grymasie na twarzy widać, że w okolicach ust nastąpiły spore zmiany.

4/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
4/9

Rok 2003. Tutaj już wyraźnie widać, że Melania przeszła operację nosa. Jest on węższy i ma subtelniejszy koniuszek. Jej oczy także wydają się węższe niż wcześniej.

5/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
5/9

W 2004 roku Melania Trump uległa modzie na mocną opaleniznę i dużą ilość bronzera, która tylko ją postarzała. Jaśniejsza karnacja zdecydowanie lepie jej służy.

6/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
6/9

Rok 2013. Melania Trump pokazywała się częściej w związanych włosach i długiej grzywce, która nadawała jej wyglądowi powagi. Eksperci spekulują, że przyszła pierwsza dama ma wstrzyknięte w policzki wypełniacze, dzięki czemu jej twarz wydaje się smuklejsza.

7/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
7/9

2015. Melania niewiele się zmienia. Eksperymentuje jedynie z kolorem włosów, których karmelowy odcień bardzo do niej pasuje. Lekarze medycyny estetycznej są przekonani, że gładka i promienna skóra to efekt profesjonalnego złuszczania kwasami.

8/9
Melania Trump
Copyright @Getty Images
8/9

Rok 2016. Czoło Melanii jest nadal idealnie gładkie. To zasługa botoksu – co do tego nikt już nie wątpliwości.

9/9
Melania Trump
Copyright @East News
9/9

Rok 2018 to ciąg dalszy eksperymentów Melanii z włosami. Jasne końcówki wyglądają dobrze, natomiast grzywka z przedziałkiem na środku absolutnie jej nie służy! Jeśli chodzi o twarz, znów widać ingerencję lekarzy medycyny estetycznej, bo policzki pierwszej damy są nienaturalnie duże.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.