METAMORFOZY GWIAZD

Marta Manowska przeszła spektakularną metamorfozę!

Prezenterka jest nie do poznania... Zobacz, jak teraz wygląda

Konrad Szczęsny 23 lutego 2019 09:59
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

To jej czas! Marta Manowska, prowadząca Rolnik szuka żony, podbiła serca widzów szczerością, pogodą ducha i bezpretensjonalnością. Prezenterka świetnie odnalazła się w roli gospodyni show, szybko potrafi skrócić dystans i świetnie dogaduje się z każdym z uczestników. Do tej pory słynęła ona z uśmiechu od ucha do ucha oraz... blond włosów do ramion, po których nie ma już śladu! Gospodyni dwóch hitowych programów TVP za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się spektakularną metamorfozą!

Metamorfoza Marty Manowskiej. Prowadząca Sanatorium miłości jest szatynką

Nadchodząca wiosna skłoniła Martę Manowską do zmian. Prowadząca Rolnik szuka żony i nowego show, Sanatorium miłości, zdecydowała się na odważną metamorfozę i przefarbowanie włosów z ciepłego blondu na... brąz! Efekty widoczne są na zdjęciu, które zamieściła w mediach społecznościowych.

Fani są podzieleni: jedni uważają, że metamorfoza odświeżyła wizerunek prezenterki i podkreśliła jej urodę oraz rysy twarzy, inni, że nic nie jest w stanie zastąpić naturalnego ciepłego blondu, którym był do tej pory znakiem rozpoznawczym Marty Manowskiej.

A Tobie w której wersji bardziej podoba się prowadząca Rolnik szuka żony 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas na zmiany @postekk 🖤❤️ niebiesko dzięki @misha_glam

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

 

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE
 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.