Zobaczcie spektakularną metamorfozę aktorki!

Sabina Zięba 20 kwietnia 2018 16:30

W przeciągu swojej ponad 15-letniej kariery, Katarzyna Warnke przeszła niesamowitą metamorfozę. Choć nigdy nie była brunetką, a kolor jej włosów zawsze oscylował w blond odcieniach, nieraz zaskoczyła imagem.

W ostatnim czasie wprawiła w szczególne osłupienie swoich fanów, gdy dodała na Instagramie fotografię, na której... nie ma włosów. Choć jakiś czas temu w wywiadzie dla Faktu uprzedziła: „Jestem podekscytowana. Zamierzam ściąć włosy na łyso i być taką chłopczycą, jaką nigdy nie byłam. W moim życiu zawodowym istotna była kobiecość, zobaczymy, co mogę zrobić bez tego’’, większość nie dowierzała, że artystka rzeczywiście zdecyduje się na taki ruch.

W czwartkowy wieczór 19 kwietnia po raz pierwszy pojawiła się publicznie w owej fryzurze i skradła uwagę wszystkich fotoreporterów na imprezie Magnum. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się metamorfozie Katarzyny na przestrzeni lat. W którym uczesaniu wyglądała najlepiej?  

1/8
Copyright @East News
1/8

Katarzyna Warnke na prezentacji jesiennej ramówki TVN w 2013 roku. Aktorka miała wówczas grzywkę i długie blond włosy.

2/8
Copyright @East News
2/8

W 2014 roku zrezygnowała z grzywki i zdecydowała się na cięcie do ramion.

3/8
Copyright @East News
3/8

Następnie jeszcze w tym samym roku stawiała na proste i grzeczne uczesania.

4/8
Copyright @East News
4/8

Potem Warnke wróciła do fal i asymetrycznej grzywki.

5/8
Copyright @East News
5/8

W 2016 roku artystka miała naprawdę długie włosy.

6/8
Copyright @East News
6/8

W zeszłym roku głośno było o odważnej zmianie, jakim był bob w chłodnym odcieniu.

7/8
Copyright @East News
7/8

Dwa miesiące temu Katarzyna zaskoczyła fryzurą na chłopczycę.

8/8
Copyright @East News
8/8

Teraz natomiast na potrzeby filmu o historii MMA ogoliła głowę na łyso.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.