METAMORFOZY GWIAZD

Kaja Paschalska zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda?

Podoba Ci się w takim wydaniu?

Aleksandra Charzewska 29 listopada 2018 14:30

Po rudych włosach Kai Paschalskiej nie ma już ani śladu. Teraz gwiazda jest… blondynką! Dla niektórych zmiana fryzury nie jest niczym szczególnym, jednak dla wielu kobiet oznacza również poważną zmianę w sobie. Tak samo było w przypadku aktorki! Czym umotywowała swoją decyzję? Sprawdźcie co napisała i jaką metamorfozę przeszła.

Kaja Paschalska zmieniła kolor włosów

Większość fanów serialu Klan kojarzy ją z burzą pięknych, rudych loków. Jednak aktualnie aktorka zupełnie nie przypomina już dawnej Oli Lubicz. Ostatnio jej włosy przeszły ogromną metamorfozę i… wyglądają zupełnie inaczej! Kaja Paschalska podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami pokazującymi, jak przebiegał proces tworzenia nowej fryzury. Jak teraz wygląda? Jej włosy są o wiele krótsze i… jaśniejsze! Aktorka przyznała, że świetnie czuje się z tą zmianą, a także że ich długości nie zmieniała od ponad dziesięciu lat. Dlaczego zdecydowała się tę metamorfozę?

„Zmiana jest FAJNA. Szczególnie jeśli nie dzieje się tylko na głowie, ale wynika z tego co zmienia się w środku. W GŁOWIE. […] Cudownie jest odważyć się wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone. […] I nie chodzi o to, żeby zastąpić stare oczekiwania nowymi. Nieeeeeee. Chodzi o to, żeby przewietrzyć mózg, dać sobie trochę luzu, przestrzeni. Poprzyglądać się, sprawdzić, zbadać. Badam/sprawdzam/przekraczam swoje ‘granice’ w swoim tempie (w sumie w kwestii włosów - ostatni raz ścięłam je ponad dekadę temu więc to był dla mnie szalony krok i sprawia mi to ogromną radochę. Dobrze mi z tą przestrzenią w głowie. A o to przecież chodzi, nie? 😉” – napisała aktorka na Instagramie.

Wygląda na to, że nie tylko Kaja, ale jej fani również są zachwyceni nowym wizerunkiem gwiazdy. Pod zamieszonymi na Instagramie zdjęciami zasypali ją komplementami! Co pisali?

„Kaja wyglądasz cudnie! 😻❣️”, „O rany! Pięknie!!!”, „Bardzo pozytywna zmiana🙂👍”, „Piękna metamorfoza”, „Bosko wyglądasz w tej nowej fryzurze! 😍👌” – komentowali zmianę obserwatorzy.

Podoba się Wam metamorfoza włosów Kai? Sprawdźcie w naszej galerii, jak gwiazda wygląda teraz, a jak wyglądała kiedyś.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.