ZE ŚWIATA URODY

Joanna Jabłczyńska przeszła metamorfozę! Gwiazda zmieniła fryzurę

Sprawdź, jak teraz wygląda

Aleksandra Charzewska 20 listopada 2018 13:59
jabłczyńska zmieniła fryzurę
Fot. EAST NEWS

Ostatnio Polskie gwiazdy coraz chętniej eksperymentują ze swoim wyglądem i poddają się różnorodnym metamorfozom. Swoje fryzury zmieniły już Małgorzata Rozenek-Majdan, Anita Sokołowska i Ilona Wrońska. Teraz, na ten krok odważyła się również Joanna Jabłczyńska. Jak wygląda w nowej odsłonie?

Joanna Jabłczyńska zmieniła fryzurę

Dotychczas aktorka unikała drastycznych metamorfoz i decydowała się raczej na delikatne zmiany. Podczas ostatniej wizyty u fryzjera Jabłczyńska zdecydowała się jednak na coś zupełnie nowego i… bardzo skróciła włosy, wybierając modnego loba! Widzowie zdążyli przyzwyczaić się już do charakterystycznego koloru i długości pasm. Jak zareagowali na zmianę? Fani chętnie komentowali zdjęcie nowej fryzury, które aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu.

,,Pięknie Pani w takich krótkich”, ,,Ładnie Pani Joasiu”, ,,Dobre cięcie”, ,,Pięknie i bardzo elegancko”, ,,Rewelacja!” - pisali w komentarzach obserwatorzy.

Jak widać fani aktorki są zachwyceni jej metamorfozą! Skrócenie włosów zawsze sprawia, że wyglądamy młodziej i nadaje lekkości. Według nas ta metamorfoza to strzał w dziesiątkę! A Wam się podoba?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska)

Joanna Jabłczyńska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.