jabłczyńska zmieniła fryzurę
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Jabłczyńska przeszła metamorfozę! Gwiazda zmieniła fryzurę

Sprawdź, jak teraz wygląda

Aleksandra Charzewska 20 listopada 2018 13:59
jabłczyńska zmieniła fryzurę
Fot. EAST NEWS

Ostatnio Polskie gwiazdy coraz chętniej eksperymentują ze swoim wyglądem i poddają się różnorodnym metamorfozom. Swoje fryzury zmieniły już Małgorzata Rozenek-Majdan, Anita Sokołowska i Ilona Wrońska. Teraz, na ten krok odważyła się również Joanna Jabłczyńska. Jak wygląda w nowej odsłonie?

Joanna Jabłczyńska zmieniła fryzurę

Dotychczas aktorka unikała drastycznych metamorfoz i decydowała się raczej na delikatne zmiany. Podczas ostatniej wizyty u fryzjera Jabłczyńska zdecydowała się jednak na coś zupełnie nowego i… bardzo skróciła włosy, wybierając modnego loba! Widzowie zdążyli przyzwyczaić się już do charakterystycznego koloru i długości pasm. Jak zareagowali na zmianę? Fani chętnie komentowali zdjęcie nowej fryzury, które aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu.

,,Pięknie Pani w takich krótkich”, ,,Ładnie Pani Joasiu”, ,,Dobre cięcie”, ,,Pięknie i bardzo elegancko”, ,,Rewelacja!” - pisali w komentarzach obserwatorzy.

Jak widać fani aktorki są zachwyceni jej metamorfozą! Skrócenie włosów zawsze sprawia, że wyglądamy młodziej i nadaje lekkości. Według nas ta metamorfoza to strzał w dziesiątkę! A Wam się podoba?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska)

Joanna Jabłczyńska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?