Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
metamorfozy gwiazd

Ciężarna Aleksandra Hamkało już tak nie wygląda!

Nowa fryzura aktorki zaskakuje…

Barbara Łubko 22 grudnia 2020 17:30
Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aktorka Aleksandra Hamkało znana jest przede wszystkim z roli w serialu Na dobre i na złe, w którym od dawna wciela się w dr Julię Burską. Prywatnie gwiazda jest mamą 4-letniej Jagny i właśnie oczekuje narodzin drugiego dziecka. Choć aktorka nie zdradziła daty porodu, to po raz kolejny mamą zostanie prawdopodobnie już pod koniec 2020 roku. Aktorka przed porodem wprowadza trochę zmian… Niedawno została blondynką, teraz zdecydowała się na kolejną zmianę fryzury.

Aleksandra Hamkało w nowej fryzurze

Hamkało zmieniła właśnie kolor na popielaty, a zamiast wcześniejszych loków, zdecydowała się na pofalowane i rozwiane pasma. Swoje nowe uczesanie zaprezentowała na Instagramie. Gwiazda opatrzyła zdjęcie w nowej fryzurze krótkim komentarzem, który świadczy o tym, że jest Aleksandra zadowolona ze swojej metamorfozy.

No! Teraz ekstra 😁🧝🏼✨

Profil Hamkało na Instagramie śledzi już prawie 55 tysięcy obserwatorów. Nic więc dziwnego, że wielu fanów skomentowało zdjęcie opublikowane przez aktorkę. Jakie były reakcje na nową fryzurę gwiazdy? Praktycznie same pozytywne. Popielaty kolor włosów i naturalne uczesanie wywołały sensację:

  • Cudnie
  • Jest ogień!
  • Wow! świetnie
  • Rewelacja, bardzo mi się podoba.
  • Piękny kolor u pięknej dziewczyny

A co Wy sądzicie o metamorfozie Oli Hamkało?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.