edyta-bartosiewicz-nowa-fryzura
Fot. Instagram@edyta_bartosiewicz_official
Metamorfozy gwiazd

Zaskakująca metamorfoza Edyty Bartosiewicz!

„Jak Lady Gaga” piszą fani. To trzeba zobaczyć!

Redakcja VIVA! 8 września 2020 18:30
edyta-bartosiewicz-nowa-fryzura
Fot. Instagram@edyta_bartosiewicz_official

Edyta Bartosiewicz to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek, której przeboje takie jak Szał czy Zegar nucili wszyscy. W maju, mimo pandemii, ukazał się jej nowy album Ten moment, a w listopadzie będzie on dostępny w wersji winylowej. Artystka znana jest ze swojego rockowego stylu, któremu jest wierna od początku kariery. Wiele osób kojarzy ją także z częściowo wygolonych brwi, które były przez lata jej znakiem rozpoznawczym. Wokalistka od pewnego czasu jest aktywna na Istagramie, gdzie wrzuca zazwyczaj niepozowane, naturalne zdjęcia, które doceniają jej fani. Dlatego też najnowsza fotografia była dla wszystkich niemałym zaskoczeniem. Widać na nim wystylizowaną Edytę Bartosiewicz w garniturze leżącą na trawie i do tego w blond włosach z długą grzywką! Jest na nim zupełnie nie do poznania!

Edyta Bartosiewicz w blond włosach jak Lady Gaga

Pod zdjęciem gwiazda zamieściła wpis: „Żyj własnym życiem i daj żyć innym”. Ale to nie on przykuł uwagę fanów, ale nietypowa stylizacja i przede wszystkim spektakularna fryzura oraz makijaż. Blond włosy, długa grzywka zaczesana w rockowym stylu i mocny makijaż oczu naprawdę robią wrażenie!

Nie wiadomo czy zdjęcie pochodzi z nowej sesji i czy diametralnie inny kolor włosów to tylko chwilowa czy długotrwała zmiana, ale jesteśmy pewni, że piosenkarka wygląda zjawiskowo! Fani są tego samego zdania i zasypują ją komplementami:

Piękna fotka i święta dewiza !!!

Fryzura sztos

Pięknie Pani w błąd włosach. Sztos 👍👍👍👌.

Mater De Dios! Rewela!

Do tego pojawiły się głosy, że w takim wydaniu wygląda jak... Lady Gaga! Co prawda chyba bardziej chodzi o charakter zdjęcia, ale może faktycznie coś w tym jest... Jak myślicie? Czy Edyta Bartosiewicz jest podobna do amerykańskiej gwiazdy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@VogueMagazine by @inezandvinoodh

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

My zastanawiamy się w jakim wariancie wolimy Edytę – czy jako blondynkę czy brunetkę z długą grzywką. A Wy?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!