METAMORFOZY GWIAZD

Już nie jest brunetką! Conchita Wurst przeszła niewiarygodną metamorfozę

Jak wygląda teraz najsłynniejsza drag queen świata?

Konrad Szczęsny 30 maja 2018 15:58

Kontrowersja to jej drugie imię. Od 1,5 roku głośno mówi się jednak o tym, że Conchita Wurst, zwyciężczyni Eurowizji 2014, chce zerwać z wizerunkiem drag queen. Jednak najnowsze zdjęcia, które wcielający się w nią Thomas Neuwirth opublikował na Instagramie wskazują, że... może nastąpić to ze znacznym opóźnieniem! Jak wygląda obecnie Conchita?

Conchita Wurst przeszła metamorfozę. Zwyciężczyni Eurowizji jest blondynką

W zeszłym roku donosiliśmy o radykalnej zmianie wizerunku Conchity Wurst. Wówczas to w mediach społecznościowych zamieszczała ona zdjęcia z wyraźnie bardziej bujnym zarostem (bez jego konturowania), zaś stylizacje, które miała na sobie, odsłaniały owłosienie na klatce piersiowej. Z kolei peruki, które dobierała, wydawały się mniej eleganckie i uładzone.

Metamorfoza trwa w najlepsze, ponieważ z czasem także ubrania, w których zaczęła pojawiać się drag queen, były bardziej męskie i odważne. Do tego stopnia, że na ostatnich zamieszczonych w sieci zdjęciach wokalistka z dumą prezentuje... owłosienie pod pachami!

Wydaje się jednak, że na potrzeby charytatywnego koncertu na rzecz osób z HIV/AIDS, Life Ball, który odbędzie się w Wiedniu, Conchita Wurst powróciła do starego wizerunku i została... blondynką! Co ciekawe, to nie tylko kwestia peruki, którą założyła na potrzeby sesji, lecz także brody, którą  artystka zdecydowała się pofarbować na jasny kolor.

W którym wcieleniu drag queen podoba Ci się najbardziej?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.