METAMORFOZY GWIAZD

Już nie jest brunetką! Conchita Wurst przeszła niewiarygodną metamorfozę

Jak wygląda teraz najsłynniejsza drag queen świata?

Konrad Szczęsny 30 maja 2018 15:58

Kontrowersja to jej drugie imię. Od 1,5 roku głośno mówi się jednak o tym, że Conchita Wurst, zwyciężczyni Eurowizji 2014, chce zerwać z wizerunkiem drag queen. Jednak najnowsze zdjęcia, które wcielający się w nią Thomas Neuwirth opublikował na Instagramie wskazują, że... może nastąpić to ze znacznym opóźnieniem! Jak wygląda obecnie Conchita?

Conchita Wurst przeszła metamorfozę. Zwyciężczyni Eurowizji jest blondynką

W zeszłym roku donosiliśmy o radykalnej zmianie wizerunku Conchity Wurst. Wówczas to w mediach społecznościowych zamieszczała ona zdjęcia z wyraźnie bardziej bujnym zarostem (bez jego konturowania), zaś stylizacje, które miała na sobie, odsłaniały owłosienie na klatce piersiowej. Z kolei peruki, które dobierała, wydawały się mniej eleganckie i uładzone.

Metamorfoza trwa w najlepsze, ponieważ z czasem także ubrania, w których zaczęła pojawiać się drag queen, były bardziej męskie i odważne. Do tego stopnia, że na ostatnich zamieszczonych w sieci zdjęciach wokalistka z dumą prezentuje... owłosienie pod pachami!

Wydaje się jednak, że na potrzeby charytatywnego koncertu na rzecz osób z HIV/AIDS, Life Ball, który odbędzie się w Wiedniu, Conchita Wurst powróciła do starego wizerunku i została... blondynką! Co ciekawe, to nie tylko kwestia peruki, którą założyła na potrzeby sesji, lecz także brody, którą  artystka zdecydowała się pofarbować na jasny kolor.

W którym wcieleniu drag queen podoba Ci się najbardziej?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.