Pamiętacie, jak wyglądała przed metamorfozą?

Aleksandra Charzewska 7 listopada 2018 19:30

Metamorfoza Bruca Jenner to zdecydowanie największa metamorfoza w amerykańskim show-biznesie. Ojciec Kendall i Kylie przeszedł operacje zmiany płci i w 2015 roku stał się kobietą. Caitlyn, bo takie imię przybrał po przemianie, bardzo chętnie eksperymentuje z wyglądem i stylizacjami. Trzeba przyznać, że z roku na rok Caitlyn wygląda coraz lepiej, a ostatnio zagraniczne media porównują ją nawet z... Angeliną Jolie! Zobaczcie, jak celebrytka wyglądała przed metamorfozą i jak wygląda dziś.  

1/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Rex Features
1/8

Poznajecie tego mężczyznę? Bruce Jenner, ojciec Kylie i Kendall nigdy nie uchodził za przystojniaka. Sportowiec zawsze czuł, że tak naprawdę jest kobietą. Operacje zmiany płci przeszedł dopiero w wieku 64 lat.

2/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Getty AFP
2/8

2015 był dla Bruca rokiem metamorfozy. Przeszedł operacje zmiany płci i całkowicie przemienił się w  kobietę. Męskie imię zastąpił damskim imieniem Caitlyn. Ta przemiana pomogła nie tylko jemu samemu, ale również wielu osobom na świecie mającym problemy z określeniem swojej płciowej tożsamości.

3/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Broad Image
3/8

Bruce jako Caitlyn zebrał ogromną rzeszę fanów. Chwilę po ujawnieniu nowej tożsamości na jej Instagramowym profilu przybyło ponad milion obserwatorów. Media jeszcze przez długi czas obserwowały Caitlyn i okazało się, że jako kobieta nie tylko wygląda, ale również czuje się wspaniale. Na zdjęciu w 2015 roku.

4/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Rex Features
4/8

Caitlyn Jenner jeszcze jako Bruce uwielbiała makijaż. W jednym z poruszających wywiadów wyznała, że w nocy podkradała kosmetyki swojej byłej żonie Kris Jenner i potajemnie się nimi malowała.

5/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @FaceToFace/REPORTER
5/8

Celebrytka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem i robi to z ogromną pewnością siebie. Często zmienia fryzury i kolory włosów, testuje nowe makijaże, zakłada ekskluzywną biżuterie i decyduje się na szpilki i naprawdę krótkie sukienki. Na zdjęciu w 2016 roku.

6/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Rex Features
6/8

69-latka poddaje się wielu różnorodnym zabiegom odmładzającym. W jednym z odcinków realityshow ,,Keeping Up With The Kardashians'' Caitlyn i Kris (byłe małżeństwo) planowały wspólny wieczór spa .

7/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Rex Features
7/8

Fani celebrytki twierdzą, że ich idolka wygląda najlepiej w klasycznych stylizacjach i wizażach, jak tu w marcu 2018 roku.

8/8
metamorfoza caitlyn jenner
Copyright @Capital Pictures
8/8

Caitlyn Jenner z roku na rok wygląda nie tylko młodziej, ale również coraz piękniej. Jej metamorfoza jest bardzo spektakularna!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.