Zawsze była tak piękna?

Aleksandra Charzewska 9 października 2018 18:29

Top modelka Bella Hadid obchodzi dziś urodziny! Współczesna królowa wybiegu skończyła 22 lata, a jej kariera wiąż nabiera tempa. Pochodząca z modelingowej rodziny Bella, poszła w zawodowe ślady swojej mamy Yolandy i siostry Gigi. Niestety, okazało się, że modelka nie dojrzała tak pięknie, jak reszta jej bliskich i, jak twierdzą zagraniczne media, zmuszona była, do poprawienia swojej urody! Jakie operacje przeszła Bella? Zobacz jej metamorfozę!

Operacje plastyczne Belli Hadid

Nie da się ukryć, że aktualnie twarz modelki wygląda zupełnie inaczej, niż kilka lat temu. Hadid twierdzi jednak, że nigdy nie ingerowała w swoją twarz, a wszelkie zmiany są spowodowane naturalnym procesem dojrzewania. Porównując zdjęcia modelki z przeszłości z tymi, które zostały wykonane niedawno możemy zauważyć, że wiele się zmieniło. Zagraniczne media twierdzą, że ta metamorfoza jest dziełem chirurga. Co więc miała poprawić Hadid? Zmianie uległy policzki modelki – kości zostały uwydatnione, a część znajdująca się pod nimi znacznie wyszczuplona. Również kształt oczu i nos wyglądają inaczej, niż kilka lat temu.

„Ludzie myślą, że zrobiłam operację tego i tamtego […] Wiesz co? Możemy prześwietlić moją twarz, kochana. Boję się nawet wprowadzić wypełniacze do moich ust. Nie bawiłabym się w zmienianie mojej twarzy.” – ostro podkreśliła w jednym z wywiadów.

Zagraniczne media upierają się, że zmiany w wyglądzie modelki są konsekwencją ingerencji medycyny estetycznej. Myślicie, że wywodząca się z modelingowej rodziny Bella, musiała zdecydować się na takie kroki?  

1/5
dobra metamorfoza bella hadid
Copyright @instagram.com/bellahadid
1/5

Jako małe dziecko Bella mogła pochwalić się uroczymi, pulchnymi policzkami i małym, kształtnym nosem. Gdy dorosła, jej twarz znacząco zeszczuplała, jednak policzki wciąż pozostały pełne.

2/5
dobra metamorfoza bella hadid
Copyright @instagram.com/bellahadid
2/5

Mówi się, że modelka poprawiała również kształt oczu. Kiedyś były duże i okrągłe, teraz ich kształt jest znacznie bardziej wyciągnięty, 'koci'.

3/5
dobra metamorfoza bella hadid
Copyright @instagram.com/bellahadid
3/5

Będąc małą dziewczynką Bella ciągle się uśmiechała. Piękny uśmiech wciąż dodaje jej uroku! Zagraniczne media podają, że modelka nie była z niego do końca zadowolona i zmieniła kształt swoich ust – zmniejszyła dolną wargę.

4/5
dobra metamorfoza bella hadid
Copyright @Rex Features, Sipa USA
4/5

Na początku swojej kariery Bella miała problemy z wagą, co łatwo można było zauważyć po jej twarzy. Szybko przybierała na wadze i równie szybko na niej traciła.

5/5
dobra metamorfoza bella hadid
Copyright @Splash News
5/5

Nie da się ukryć, że aktualnie Bella wygląda inaczej, niż kilka lat temu. Modelka prawdopodobnie przeszła operację nosa, kości policzkowych i oczu. Wcześniej, rysy jej twarzy były dość łagodne, teraz znacznie się wyostrzyły.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.