Anna Mucha krytykuje sesję Justyny Żyły w Playboyu
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Mucha zdecydowała się na ostre cięcie!

Po długich włosach aktorki nie ma już śladu

Konrad Szczęsny 24 września 2018 08:57
Anna Mucha krytykuje sesję Justyny Żyły w Playboyu
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Jest królową metamorfoz, uwielbia szokować i... co jakiś podgrzewa wokół siebie atmosferę, publikując dwuznaczne zdjęcia na Instagramie. Anna Mucha, bo o niej mowa, po raz kolejny wywołała wśród swoich fanów duże poruszenie. Na najnowszej fotografii gwiazda M jak miłość zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie!

Anna Mucha zagra w filmie. Metamorfoza aktorki M jak miłość

Jej znakiem rozpoznawczym były do tej pory kruczoczarne proste włosy, sięgające za ramiona. Ta fryzura to jednak przeszłość. Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym na Instagramie, Anna Mucha zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie: pofalowanych włosach, sięgających zaledwie szyi. 

„Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu 👏🏼💪🏼💪🏼💪🏼😁😁😁😁😍😍😍😍 jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować 💋 #aktorka #na #roli #love”, podpisała je gwiazda. 

Czy to zatem jedynie metamorfoza na potrzeby nowej roli czy też faktycznie Anna Mucha zdecydowała się na ostre cięcie?

Przekonamy się zapewne już niebawem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry! pozdrowienia z planu od rana 💋 @mjakmilosc.official #makeup #nomakeup

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.