Anna Mucha krytykuje sesję Justyny Żyły w Playboyu
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Mucha zdecydowała się na ostre cięcie!

Po długich włosach aktorki nie ma już śladu

Konrad Szczęsny 24 września 2018 08:57
Anna Mucha krytykuje sesję Justyny Żyły w Playboyu
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Jest królową metamorfoz, uwielbia szokować i... co jakiś podgrzewa wokół siebie atmosferę, publikując dwuznaczne zdjęcia na Instagramie. Anna Mucha, bo o niej mowa, po raz kolejny wywołała wśród swoich fanów duże poruszenie. Na najnowszej fotografii gwiazda M jak miłość zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie!

Anna Mucha zagra w filmie. Metamorfoza aktorki M jak miłość

Jej znakiem rozpoznawczym były do tej pory kruczoczarne proste włosy, sięgające za ramiona. Ta fryzura to jednak przeszłość. Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym na Instagramie, Anna Mucha zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie: pofalowanych włosach, sięgających zaledwie szyi. 

„Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu 👏🏼💪🏼💪🏼💪🏼😁😁😁😁😍😍😍😍 jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować 💋 #aktorka #na #roli #love”, podpisała je gwiazda. 

Czy to zatem jedynie metamorfoza na potrzeby nowej roli czy też faktycznie Anna Mucha zdecydowała się na ostre cięcie?

Przekonamy się zapewne już niebawem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry! pozdrowienia z planu od rana 💋 @mjakmilosc.official #makeup #nomakeup

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.